Аудио Видео Композитни 3 РКА AV & S-Video 4Pin да Scart 21pin Адаптер за Microsoft Xbox & Европа HDTV

Аудио Видео Композитни 3 РКА AV & S-Video 4Pin да Scart 21pin Адаптер за Microsoft Xbox & Европа HDTV

Достапно за нарачка
DEN 192.00
Достапност:


Аудио Видео Композитни 3 РКА AV & S-Video 4 Pin да Scart 21pin Адаптер за Microsoft Xbox & Европа HDTV
Подршка на Аудио и Видео.

За производот

Должина на кабел:
Адаптер
Број На Модел На:
РК-137
Бренд Име:
CY
Тип:
Кабел Адаптер
Производи Статус:
Акции
Пакет:
No

Избор на клиент