Европската Слатка кавга quilted постелнина поставен принцеза лак прекривки покрие чипка предиво домот bedspread домот чаршаф девојка е постелнината
Новак - 5 %

Европската Слатка кавга quilted постелнина поставен принцеза лак прекривки покрие чипка предиво домот bedspread домот чаршаф

Достапно за нарачка
DEN 6010.56
DEN 5710.00
Достапност:


Quilted слатка принцеза сет Постелнина (3pcs/set или 4pcs/set)
Материјал : 100% памук,чипка,предиво
Боја : како на сликата покажува
Функција : quilted, quilted прекривки маска,quilted чаршаф и quilted pillowcase
Ние листа на многу големини на options. Нивната големина детали како следново :
Ве молиме внимателно проверете го вашиот кревет големина пред цел.
Кориснички други големини исто така, било какви прашања ве молиме да ги споделите со нас!
Големина Одговара за кревет големина Bedspread/Bedskirt Прекривки покрие Pillowcase Близнак 100x200cm (39"x80") креветот 100x200cm+40cm (39"x80"+16") 150x200cm (60"x80") 74x48cm (29"*19) Близнак Плус 120x200cm (47"x80") креветот 120x200cm+40cm (47"x80"+16") 150x200cm (60"x80") 74x48cm (29"*19) Целосно 135x200cm (53"x80") кревет 135x200cm+40cm (53"x80"+16") 150x200cm (60"x80") 74x48cm (29"*19) Кралицата 150x200cm (60"x80") креветот 150x200cm+45см (60"x80"+18") 200x230cm (80"x90") 74x48cm (29"*19) Кралицата Плус 160x200cm (63"x80") креветот 160x200cm+45см (63"x80"+18") 200x230cm (80"x90") 74x48cm (29"*19) Кралот 180x200cm (70"x80") креветот 180x200cm+45см (70"x80"+18") 220x240cm (87"x95") 74x48cm (29"*19) Супер Кралот 200x200cm (80"x80") креветот 200x200cm+45см (80"x80"+18") 220x240cm (87"x95") 74x48cm (29"*19) Калифорнија Кралот 180x210cm (70"x84") креветот 180x200cm+45см (70"x84"+18") 220x240cm (87"x95") 74x48cm (29"*19) Други големини за Кориснички Прилагодено Прилагодено Прилагодени
Пакет содржина :
Близнак/Близнак Плус поставува " пакет содржина е 3pieces.
Тие се вклучително и 1 парче bedspread,1piece прекривки капак и 1 парче pillowcase ,вкупно е 3pcs.
Целосната/Кралицата/Кралицата Плус/Кралот/Super King/Калифорнија Кралот поставува пакет содржина е 4pieces.
Тие се вклучително и 1 парче bedspread,1 парче прекривки капак и 2 парчиња pillowcases ,вкупно е 4pcs.
Превозот Предмети ќе биде предаден во рок од 1-5 дена откако ќе се потврди на вашата исплата. Време на испорака Ние обезбеди Бесплатен Превозот преку Кина Пост Воздух Mail. Пратката зема 1-4 недели за да ви стигне. Времето за испорака зависи од дестинации. Далечински земји и строги Царински (на пр. Бразил) ќе го направи тоа подолго од 4 недели, ве молиме да бидете трпеливи. Ако ви се итни, ве молиме изберете друга превозот начини, како EMS/ Федекс/ UPS/ DHL. Должност & Данок Купувачи се одговорни за сите Царински и увозни даноци надомест во вашата земја. Ние ќе ви помогне да го прогласи објектот како подарок со ниска вредност. Наплата & Exchange Сите наши објекти ќе бидат проверени и спакувани во добра состојба пред превозот. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат сите наши клиенти. Ако не сте задоволни од било која причина , ве молиме вратете го објектот под оригиналната состојба во рок од 7 дена од денот на приемот за враќање на парите или замена. Купувачот ќе плати превозот на трошоците за враќање на предмети. Повратни информации ве Молиме љубезно ни остави позитивен фидбек (5 ѕвезди ве молиме) ако не сте задоволни со нашата предмети. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни повратни информации или да се отвори расправа за Ali Express. Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.

За производот

Големина:
Twin, Twin Plus, Full, Queen, Queen Plus, King, Super King, California King, Other sizes
Апликација Големина:
1.2 m (4 метри),1.0 m (3.3 стапки),1.8 метри (6 стапки),2.0 m (6.6 стапки),1.35 m (4.5 метри),1.5 m (5 метри)
Стил:
Европа
одделение:
квалитет
Тип:
Лист, Pillowcase & Прекривки Покрие Поставува
тема count:
400TC
Ткаенина Count:
40
Количина:
4 парчиња
Постојаност На Боја (Одделение):
Националните Стандарди
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
designjulliette
Техника:
Возбудува
Материјал:
100% Памук
Шема:
Крпеница
is_customized:
Yes
Ткаенина Густина:
133X72
Број На Модел На:
4803682897
Пополнување:
Памук
Тежина:
5kg
Употреба:
Дома
Функција:
Quilted

Избор на клиент