BQLZR 20pcs 3.8 cm Сребро Метални Тешки Правоаголник Прстени за Чанти & Кеси
Новак - 25 %

BQLZR 20pcs 3.8 cm Сребро Метални Тешки Правоаголник Прстени за Чанти & Кеси

Достапно за нарачка
DEN 612.00
DEN 459.00
Достапност:


3.8 cm Сребро Метални Тешки Правоаголник Прстени за Чанти & Торба Додатоци Пакет од 20
Правоаголникот Прстени Метал Плоштадот Прстени Плоштадот Прстени Тешки Правоаголник Прстени Сребро Правоаголник Прстени
Забелешка : боја на објектот може да се разликува малку се должи на фотографија и на свој компјутер
Карактеристики :
1.Никел обложено со текот на челик правоаголник прстен
2.Оваа тока е дел од чанта,се користи за да се носат на рака, исто така добар украс за вашата чанта.
3.Секој производ е единствен Производство Дел Број етикета на внатрешниот пакет кој докажува тоа е квалификуван,кои вклучуваат Дел Број,Број на Моделот и инспекција датум информации;
4.Ако имате било какви прашања во врска со објектот,ве молиме да ни обезбеди Производство Дел Број за проверка,профитот ќе биде загарантирана.
Материјал : Метал
Внатре димензија : 3.8 cm x 2cm/1.50" x 0.79"(Lx W)
Надвор димензија : 4.6 cm x 2.7 cm x 0.4 cm /1.81" x 1.06" x 0.16"(Lx Wx T)
Боја : Сребрена
Тежина : 240g
Бренд име : BQLZR
Забелешка : Тоа не е заварени,тоа не може да се отвори освен ако отворете го со алатки.
Пакет се вклучени :
20 x Правоаголник Прстени

За производот

Број На Модел На:
Други
Бренд Име:
BQLZR
is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Металугрија
категорија:
Правоаголникот Прстени

Избор на клиент