E&24 Бои Скулптура Помине Гел 3D Врежан УВ Гел Креативни DIY Помине Уметност Оркестарот 3D Гел
Новак - 51 %

E&24 Бои Скулптура Помине Гел 3D Врежан УВ Гел Креативни DIY Помине Уметност Оркестарот 3D Гел

Достапно за нарачка
DEN 191.52
DEN 94.00
Достапност:

E&24 Бои Скулптура Помине Гел 3 D Врежан УВ Гел Креативни DIY Помине Уметност Оркестарот 3 D Гел На Sculping гел може да се dryed под УВ или LED светилка
Повратни информации

За производот

Тип На Објект:
Гел На Ноктите
Број На Модел На:
EA201601
НЕТО-WT.:
8g
Тип:
Слика Гел
Состојка:
Смола
Количина:
1 Компјутер
Бренд Име:
E&A
Сертификат:
SGS MSDS
Гел бои:
24 бои
Излечи:
LED или УВ Ламба
Употреба:
Помине оркестарот 3D
Натопете Off:
гел смена
OEM/ODM :
Да ,но треба MOQ
Клучни зборови:
3D гел
Buiness Тип:
производител
Име на производ:
3D гел
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)

Избор на клиент