2017 2 парчиња Висок Квалитет Мека Мамки за Риболов Намамат Доведе Главата Кука Силикони Риба Isca Вештачки став Pesca 110mm 19g Wobblers
Новак - 19 %

2017 2 парчиња Висок Квалитет Мека Мамки за Риболов Намамат Доведе Главата Кука Силикони Риба Isca Вештачки став Pesca 110mm

Достапно за нарачка
DEN 287.04
DEN 232.00
Достапност:


2017 2 парчиња Висок Квалитет Мека Мамки за Риболов Намамат Доведе Главата Кука Силикони Риба Isca Вештачки став Pesca 110mm 19g Wobblers
Опис
Боја : 1 Боја на располагање
Тежина : 19g/парче
Должина на : 110 mm/парче

За производот

Позиција:
Океански Брод Риболов,Океанот Рок Fshing,Океан Плажа Риболов,Езеро,Резервоар Езерцето,Река,Поток
категорија:
Лажни Намамат
Бренд Име:
ilure
Број На Модел На:
мека мамки 0616
Тип:
Вештачки Мамки
Должина:
100mm
weigth:
19g
Мамка тип:
Доведе главата кука + Мека Риба

Избор на клиент