Се прилагодите Cascading возбудува макси долго партија домот Торта фустан Дами О-вратот половина-seleeve печатени chiffon фустани со удари

Се прилагодите Cascading возбудува макси долго партија домот Торта фустан Дами О-вратот половина-seleeve печатени chiffon фустани

Достапно за нарачка
DEN 4319.52
Достапност:


Пред место со цел, ве молиме љубезно ве молиме прочитајте ги следниве детали :
1) Повеќето предмети во нашата продавница се прилагоди откако ќе го поставите цел.
Па обично парцела ќе се испрати во околу 7 дена.
2) Да се направи објектот се повеќе одговара,
ве молиме љубезно ве молиме да не информирате вашиот големина детали кога ќе го поставите цел
3) Ако имате било какви посебни барања или прашања во врска со објектот, или било какви други проблеми,
ве молиме, ве молиме контактирајте со нас пред да се одржи редот
Фустан Должина : 145 см
Ве молиме испратете порака да ни кажете вашата детална големини на Рамо ширина, Биста, Половината, Колковите и Шупливи до Подот. Ако не испратите овие големина информации до нас, ние ќе ги користат нашите стандардна големина за да се направи здолниште.
Ако имате било какви проблеми во врска со овој фустан, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви даде одговор со 24 часа.
БОЈА
Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики, но не се исти перформанси на различни тела, како на модел. Ви благодариме!
ПОВРАТНИ информации
Ве молиме да ни остават 5 ѕвезда позитивни повратни информации.
1. Ние се стремиме кон клиентите извонредност, ве молиме оставете 5 ѕвезда позитивни повратни информации.
2. Не остави негативен или неутрален повратни информации, бидејќи ние нудиме добра услуга по
3. Ние сме во состојба да го реши секој проблем во нашата работа.
4. Добра комуникација придобивки и од купувачот и продавачот.
ПЛАЌАЊЕ
1. Постојат многу плаќање : Alipay, Кредитна Картичка, T/T, Western Union.
2. Вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна Ali Express помине и нема да биде објавена се додека не добиете вашата цел и се задоволителни со тоа.
ПРЕВОЗОТ И ПРЕДАВАЊЕ
1. Ве молиме бидете сигурни дека превозот адреса е потврдена адреса.
2. Ние проверете дали се во добра состојба пред да се брод вашата парцела надвор.
3. Ние ќе ја процесира вашата нарачка ПОБРЗО по плаќањето е потврдено од страна на Aliexpress. (Во 48 часа)
4. Вашата исплата не вклучува Обичај должност.
5. Вие ќе бидете одговорни за Сопствени должност во некои околности.
6. Сите предмети ние брод преку Кина Пост Воздух Mail (околу 15-58days), e Packet(околу 5-20days), DHL(за 3-7days).
7. Ако не го добиете вашиот објект на време, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас за понатамошна помош.

За производот

Големина:
3XS, XXS, XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL, 6XL, 7XL
Пол:
Жените
Број На Модел На:
торта фустан
Деколте:
О Деколте
Sleeve Стил:
Одблесокот Ракав
Декорација:
Cascading Кавга
Sleeve Должина(cm):
Половина
Шаблон Тип:
Печати
Стил:
Повик
Силуета:
Одговара и Одблесокот
Половината:
Природни
Сезоната:
Лето
Материјал:
Полиестер
Фустани Должина:
Кат Должина
Пол:
Жените

Избор на клиент