На Flasher Ѕвезда. С Т А Р Лаборатории Бејзбол Јакни Мажите 2017 Пролет Нови Дуксери Мажите Тинејџерски Волкот Stilinski 24 Јакна Битник S-5XL

На Flasher Ѕвезда. С Т А Р Лаборатории Бејзбол Јакни Мажите 2017 Пролет Нови Дуксери Мажите Тинејџерски Волкот Stilinski 24 Јакна

Достапно за нарачка
DEN 844.80
Достапност:


2017 високо квалитетен моден бренд јакна
Meterial : 40% памук, Метал Тока

За производот

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Тип На Објект:
Outerwear & Палта
Outerwear Тип:
Јакни
Пол:
Мажи
Тип:
Редовни
Декорација:
Копче
Бренд Име:
HAMPSON LANQE
Затворање Тип:
Еден Гради
Sleeve Стил:
Редовни
Облека Должина:
Редовни
Дебелина:
Стандард
Монтажни Дел:
Никој
Материјал:
Бамбус Влакна,Памук
Маскирани:
No
Манжетната Стил:
Rib ракав
Обвивка Материјал:
Spandex / Памук
Шаблон Тип:
Печати
Стил:
Повик
Јака:
Стенд
Стил:
Моден

Избор на клиент