6pcs темно сребрена боја цвет kull глава на животно дизајн шарм EF2816

6pcs темно сребрена боја цвет kull глава на животно дизајн шарм EF2816

Достапно за нарачка
DEN 143.52
Достапност:

За Превозот ЗАБЕЛЕШКА : 1)Забелешка : (ве молиме да ги прочитате пред цел) кога ќе изберете " Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус за мали наредби( наредби цена ),ве молиме да ЗАБЕЛЕЖИТЕ дека превозот време. тоа трае околу 25-45working дена.Ако НЕ МОЖАТ да чекаат за тоа во patiance,ве молиме изберете друга превозот начини.
1) ако пакетот не е постигнат по 45 работни денови, ве молиме да ни кажете, ние ќе го препрати или реконструкција на објектот. Ако не можете да го прифати тоа, ве молиме не плаќаат за цел, и ние не добредојдовте било каков спор во врска со превозот . Ви благодариме за шопинг во нашата продавница, имајте пријатен ден!
ГОЛЕМИНА на(Приближно) : 42*12.9 мм, дупка 5mm Материјал : Цинк Легура Метали(олово слободни) Состојба : Нова
Конверзија : 25.4 mm=1 инч

За производот

Метали Тип:
Цинк Легура
Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден

Избор на клиент