GUCOON Гроздобер Паричникот Случај за Etuline Enso S5084 5.0 инчен СТП Кожа Ретро прекривачот Магнетни Мода Случаи Потпирач за Рака
Новак - 5 %

GUCOON Гроздобер Паричникот Случај за Etuline Enso S5084 5.0 инчен СТП Кожа Ретро прекривачот Магнетни Мода Случаи Потпирач за

Достапно за нарачка
DEN 287.52
DEN 273.00
Достапност:


Опис : Brand Name : GUCOON Состојба : Сосема Нов Материјал : СТП Кожа+Лепак Лента Боја : Црна, Кафеава, Темно Сина, Црвена, Роза, Жолта, Бела Функција : Магнет, Паричник, Флип, Картичка Sots, потпирач, Lanyard трговија на Големо/dropship : Поддршка Компатибилен : за Etuline Enso S5084 5.0 инчен Пакување вклучени : 1 x СТП Кожен Паричник Случај Производ покажуваат : Земете повеќе за Попуст..

За производот

Функција:
Со Картичката Џеб,Потпирач
дизајн:
Обична,Гроздобер
Бренд Име:
GUCOON
Тип:
Паричникот Случај
Големина:
5.0inch Screen
Карактеристики:
гроздобер паричник
Мало Пакет:
No
Компатибилен Бренд:
Etuline
Состојба:
Бренд Нови
Пакување:
OPP пластична кеса
Внатре Случај:
Нема Внатре случај, само лепак лента
Функција:
Магнет, Паричник, Флип, Картичка Sots, потпирач, Lanyard

Избор на клиент