Глава Светилка Светлина Headlamp За Мицубиши Pajero Montero Shogun Спорт Предизвикувач Nativa 2000-2011 Стариот Модел MR476139 MR476140

Глава Светилка Светлина Headlamp За Мицубиши Pajero Montero Shogun Спорт Предизвикувач Nativa 2000-2011 Стариот Модел MR476139

Достапно за нарачка
DEN 9504.00
Достапност:


Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Ако било кој дел е потребно да се замени, купувачот, исто така треба да се плати за трошоците на делови за да биде заменет.
Ве молиме, напишете вашето точно име, превозот адреса, Поштенски Код, Телефонски број , E-mail адреса за да се осигура дека вие може да добиете елементи со информации што се обезбедат. Или може да биде висок ДАНОК треба да се плати.
Како што се : JMBSN CS3 A 9 U00**** ,моделот е CS3 A
JMBLY V98 W 8 J00**** ,моделот е V98 W
JMYLN CU5 W 6 J00**** ,моделот е CU5 W
3 .
Како што се : MR204853, MB620532, 8619 A016, 1345 A069
4 . Тоа нема да биде наша должност е, и исплата нема да бидат вратени доколку купувачот не обезбеди точен превозот информации.
Почитувани Клиенти,
Ви благодариме за вниманието!
Еве некои точки што треба да се покаже пред вас се направи наредби :
1 . Погоден за Мицубиши Pajero Sport Предизвикувач K86 K94 K96 K99
3. Со добар квалитет со разумна цена.
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.
Враќање ќе биде прифатена само ако производителот?s дефект. Глава Светилка Собранието, Раководител Светлина
2. Ве молиме да не контактирате доколку ви треба.
Оваа точка одговара за Мицубиши :
Погоден за : PAJERO/MONTERO СПОРТ(EUR) (1996. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО. Можете да додадете објекти во кошничката за да се спаси испорака трошоци, наместо на
нарачки одделно. Можете да проверите на стариот дел , претежно таму ќе биде на ОЕМ број. Ве молиме контактирајте со нас за да добие помош ако не се сигурни дали објектот е погодна за вашиот автомобил. ОЕМ број : MR476139 Левата Страна *1
MR476140 Десната Страна *1
4. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање.
Тука е единствен начин да се однесува на (Само за референца, ве молиме контактирајте да добие помош ако не сте сигурни дали тоа се вклопува) :
Најдете вашиот ВИН број, (17 броеви, се однесуваат на следните слика), проверка на 6-8 броеви , тоа е моделот ние листа на насловот и деталите. Со оглед на посебни производи, што го продаде, тоа не е лесно за некои луѓе да се потврди кој дел е погоден. Преку DHL/Федекс/UPS/ТНТ, ќе има дополнителни трошоци $45 ако вашата адреса е далечинскиот еден , ние ќе чанг тоа да ЕМС ако вие не ја плати далечински адреса дополнителни трошоци.
Долгорочни претпријатија во Турција, Бразил, Америка, Австралија, Англија, Франција .
Пред да нарачате, ве молиме контактирајте со нас за да се обезбеди доколку не се сигурни дека објектот е погодна за вашиот автомобил, особено на надворешните делови.02)
3000/2 WD (K86 W) K86 W 3000/4 WD (K96 W) K96 W 3500/4 WD (K99 W) K99 W
Ние сме специјализирани во авто делови погодни за Мицубиши Pajero, Outlander, Lancer, L200 и така натаму. (Кина Пост Воздух Парцела ако нема EMS на вашата земја )
4. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. Ние promiss предмети се исти како тие се опишани, но ние имаме право да го промените неутрален пакет без лого, кои може да бидат различни како што изгледа на сликите. Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број. Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот .

За производот

Тип На Објект:
Извори На Светло
Автомобил модел:
мицубиши pajero sport
Температура На Боја:
3000K
Напон:
12V
Бренд Име:
KOWZE
Извор На Светлина:
халоген

Избор на клиент