Бесплатен Превозот Наоди во Накит ,Природата Кристално Стакло Треперење на Големо за Жените Конектори Приврзоци DIY Накит Додатоци
Новак - 18 %

Бесплатен Превозот Наоди во Накит ,Природата Кристално Стакло Треперење на Големо за Жените Конектори Приврзоци DIY Накит Додатоци

Достапно за нарачка
DEN 2160.00
DEN 1771.00
Достапност:


Бесплатен Превозот Наоди во Накит ,Природата Кристално Стакло Треперење на Големо за Жените Конектори Приврзоци DIY Накит Додатоци
Боја : Комбинација на боја
Количина : 30pcs - 50pcs
Стил : D : D mendal , Вистинска Природа Кристал Камен
Видови на : Конектори и приврзоци , Накит DIY Шарм Додатоци

За производот

Тип На Објект:
накит наоди
Материјал:
Кристално
Објектот Должина:
5cm
Објектот Тежина:
0.01g
Објектот Висина:
5cm
Објектот Дијаметар:
5cm
Објектот Ширина:
5cm
Број На Модел На:
A1003
Накит Наоди Тип:
Конектори
Големина:
20x25mm
Состојба:
100% висок квалитет и нов Дизајн
Повод:
Свадба партија /Годишнината/Ангажирање /Роденден/Модна ревија
Материјал:
кристално стакло
Метал Тип:
Сребрена/Злато (24k Злато Позлатен)
видови на накит :
конектори и приврзоци за DIY Накит Добавувачи

Избор на клиент