Хип Клубот Мода Блескав Розова Боја Трепка ЕЛ Жица DJ ' s,се Врзуваат за партија ,бар,клуб Од 3V трепка Звук или Активен возач
Новак - 0 %

Хип Клубот Мода Блескав Розова Боја Трепка ЕЛ Жица DJ ' s,се Врзуваат за партија ,бар,клуб Од 3V трепка Звук или Активен возач

Достапно за нарачка
DEN 431.04
DEN 431.00
Достапност:


Хип Клубот Мода Блескав Розова Боја Трепка ЕЛ Жица DJ ' s,се Врзуваат за партија ,бар,клуб Од 3 V трепка Звук или Активен возач
Спецификација За Производ :
- 10 Lighting Боја : Сина, Транспарентен Сина, Црвена, Розева, Виолетова, Жолта, Портокалова, Бела, Зелена, Лимон Зелена.
- Powered By : 2 x AA Батерии (Не се Вклучени)
- Функција-1 : Стабилен На, Трепка Брзо, Бавно Да Трепка, Исклучување
- Функција-2 : Стабилен На, Брзо Трепка,Звук На Активен, Исклучување
- Објектот Тежина : 85g
Пакетот Вклучува :
1 x EL Вратоврска
1 x 3 V Батеријата Случај & Контролер
Десет Бои Се Прикаже :
Примена :

За производот

Големина:
Steady on Driver, Sound Active Driver
Повод:
is_customized:
Yes
Број на Компјутери:
1pc
Сјај Потрошен Материјал Тип:
Други Реквизити Сјај
Број На Модел На:
86009171
Бренд Име:
YEAHUI ЕЛ
Блескав Време:
околу 15 часот од страна на 2xAA батерии
боја:
10 бои
Батеријата:
2 x AA батерии (не се вклучени)
Апликацијата прилики:
Партија/ Фестивал декорација/ cosplay
Функција:
Трепка Звук ИЛИ Активен
Место на Потекло:
Кина (Копно)

Избор на клиент