ПММА оптички влакна комплет 0.75 мм 320pcs 2m долго за оптички влакна декорација осветлување
Новак - 12 %

ПММА оптички влакна комплет 0.75 мм 320pcs 2m долго за оптички влакна декорација осветлување

Достапно за нарачка
DEN 1199.52
DEN 1056.00
Достапност:


Оптички влакна осветлување производители,поздрави советодавни прилагодите производи.
Објектот спецификите
Место на Потекло : Guangdong Кина (Копно)
is_customized : Да
Бренд Име : БЛЕСОК
Извор на светлина : LED Светилки
Сертификација : CCC,CE,FCC,Ro HS
Предмет Тип : Друго
Опис На Производот :
Оптички Влакна Кабел Крајот Сјај
Производот
Модел
Oute Дијаметар
Должина(m)
Боја
Оптички влакна кабел крајот сјај за Декоративни осветлување
влакна
0.75 мм
2
јасно
оптички влакна комплет, 0.75 мм 320pcs 2m долги влакна
Апликации
Се користи како ѕид осветлување завеса и патеки на КТВ, пабови, кафе куќи и ресторани;
Уметнички капка светилка; Оптички влакна виткање екран;
Се движат осветлување и водопадот завеса.
1 Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2 Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и ние ќе не издаде ќе враќање на парите или замена. Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети мора да биде во оригинално пакување и мора да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање.
3. Ние ќе рефундирање на дека целосна победа понудата amout, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, по двете Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена
1. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.
2. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број.Ние не го поправи или да го замени предмети со истечен рок на гаранција.
3. Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Повратни информации е многу важно за нас. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, пред да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.Ви благодариме

За производот

Тип На Објект:
Оптички Влакна Светла
Бренд Име:
kingmaled
Број На Модел На:
SH-F0.75
боја:
Бела(јасно)
Материјал:
ПММА
Е Прилагодена:
Yes

Избор на клиент