LHX BXY145 6pcs/многу Кабинет Гас Поддршка Кујнски Мебел Врата Настроената Пролет Месинг Капак Надолу Отвори Ковчегот Амортизерите
Новак - 5 %

LHX BXY145 6pcs/многу Кабинет Гас Поддршка Кујнски Мебел Врата Настроената Пролет Месинг Капак Надолу Отвори Ковчегот Амортизерите

Достапно за нарачка
DEN 334.08
DEN 317.00
Достапност:


LHX Пријателски Совети :
1, ве Молиме забелешка : Реден Број, Големина или Боја по купувањето. Ако не имајте на ум тоа, ние ќе бидат пратката по случаен избор;
2, Ако имате било каков проблем во врска со производи, логистика, производи грешка или штета, ве молиме порака до нас секое време;
3, Логистика ќе бидат во голем број на различни фактори, но, ве молам да веруваат дека ние го прават нашите најдобри за да се надоврзе на produts;
4, Ние работевме многу напорно. Се надевам дека секој пријател имаат добро искуство со тие купуваат производи од нашата продавница. Но, секогаш ќе има некои неочекувани проблеми не може да се избегне. Ве молиме бидете allowanceor нашите тешкотии. Решавање на проблемот или спор ќе бара конкретни напори на двете страни. Ние не сме само две страни на трансакцијата, повеќе сака пријатели. И ние богатство секој еден што нашите пријатели;
5, ве Молиме приклучат на Фаворит, можеби тоа е само мал потег, но тоа ќе ни даде големо охрабрување.;
6, Искрено ви благодариме за вашиот покровителство, мојот пријател.^-^
Кабинетот Гас Поддршка Кујнски Мебел Врата Настроената Пролет Месинг Капак Надолу Отвори Ковчегот Амортизерите

За производот

Тип:
Мебел Зглоб
is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Дрво
Број На Модел На:
XY145-MMS320-1
Материјал:
ABS
Барел Должина:
120mm

Избор на клиент