Гумени Вода Брануваа за воден Парк
Новак - 5 %

Гумени Вода Брануваа за воден Парк

Достапно за нарачка
DEN 72000.00
DEN 68400.00
Достапност:


Бренд Joyinflatale Име Забавен Парк Модел Бр. Материјали Трајни 0.55 mm /1100 D/18.5 ОЗ ПВЦ обложени винил која е водоотпорен ,огноотпорни и u/v заштитени Боја исто Како слика или прилагодено Големина прилагодено Тежина зависи од големината на Пакет Големина зависи од големината на Пакет Гумени производ е преполна со тешки-должност ПВЦ торбичката; воздушен компресор/ воздушна пумпа е преполна со извезуваат стандардна картон. MOQ 1 Парче Компресор(шиење на производот) Компресор со CE/UL сертификати, 110 V/220 V, разни сили Воздушна Пумпа(херметички производ) Воздушна пумпа со CE/UL сертификати, 110 V/220 V, разни сили Додатоци Компресор или воздушна пумпа ,поправка Комплет ,Лепак ,торбичката (бесплатно ) Изработка машина за Шиење технологија : двоен крои насекаде и силна засилување на заеднички дел . Карактеристики : работа со компресор цело време Воздух тесни технологија : Заварчик од страна на Милер машина во висока пареа и реализација на заеднички дел . Карактеристики : 100% водоотпорни ;само еднаш се надува ,херметички Печатење на Логото печатени со Дигитално печатење или Свила екран печатење Олово Време За 7 дена Превозот Метод Со Express(DHL,Fed Ex,ТНТ,UPS-от ,) ,воздух ,море итн Трговија Терминот ФОБ,ЦФР,CIF итн Гаранција 2-3 години се Надува и Разбивам Лесно да се инсталира и да ги симнат во рок од 5-15 минути Плаќање TT/ Western Union / Пари Грам/ Paypal
Нашата компанија информации :
За било какви прашања pls се чувствуваат слободни да ме известите :
Мобилен телефон : +8613580461845
Weichat : Michelleleexinyi
Skype : inflatabletent
Whatsapp : +8613580461845
Email : [email protected] com

За производот

Возраст:
>8 Години
Бренд Име:
joyinflatable
Материјал:
Гумени Игралиште,ПВЦ
is_customized:
Yes
Тип:
затворен игралиште

Избор на клиент