Континентална врежана силиконски калап торта мувла Европската ретро текстура силиконски калап за Печење Декорации

Континентална врежана силиконски калап торта мувла Европската ретро текстура силиконски калап за Печење Декорации

Достапно за нарачка
DEN 619.20
Достапност:

Континентална врежана силиконски калап торта мувла Европската ретро текстура силиконски калап за Печење Украси ставка Име на Производ Континентална врежана силиконски калап Мувла Големина
Умре Големина : 82 * 45mm сапун Спецификации : 63 * 35mm Мувла Тежина : 185 ± 10g сапун Тежина : 85 ± 10g
Описи
- силиконски калап за правење на сапун, свеќа или полимер глина.
- Направени на квалитет со силиконска со добра издржливост и флексибилност.
- Лесен за употреба и чистење
- Добра практика за да се направи годишнината или роденденски подарок.
- На силиконски калап боја може да биде како клиентите requireme
Совет : за почитување на клиентите здраво продавачот, овој производ е една цена, ве молиме да се слика на производот, ве молиме оставете порака што сте ја одбрале производи и производ големина бебе име, не остави порака ние случајно испрати мувла.
ПАКУВАЊЕ И ИСПОРАКА
1.за пакетот ние ќе го искористите на најдобар квалитет материјал за вас,тоа може да се направи,но обично се користи пп торба за пакување,ако имаш некои подетални бара,само да се направи потврда за мене
2.за превозот : Со цел да се намали штетата за време на транспортот ,јас мислам дека ние треба да разговараат за повеќе од јасно пред пратката
Нашата мисија е фокусирана на Квалитетот, Услугата и Цена
Нашата компанија е комбинација на производство и трговија со 2 години работно искуство во производство.
Служба : Ние обезбеди консултантски услуги за силиконска гума дел технички информации, како и ефикасна по продажба на одговори за да се намали одлагање или отпад за вашата инвестиција во проект создавање и производство.
Со нашиот принцип на "квалитет и заедничка корист, клиентите прво", искрено очекуваме да соработува со пријатели од целиот свет за развој во иднина. Ние ви посакам добредојде да patronize нас и да се направи бизнис преговори со нас.
Квалитет : Сите производи се во согласност со безбедност на храна меѓународните правила. RHOS , Американската ФДА, Германија LFGB.
Цена : врз Основа на нашето искуство во производство постапка и добро дизајниран производство распоред,можеме да ги намали трошоците за производство и да се зголеми конкурентноста.
Нашите Главни пазар во светот
предност
1.Вистински производителот, завршен печење алатки catagory
2.професионален дизајн и продажба тим
3.еден-стоп услуга извори
4.контрола на квалитет и време на испорака е строго контролирани
5.се наоѓа во главниот град на кина, Пекинг, со совршен објекти

За производот

Тип:
Десерт Алатки
Материјал:
Силикони
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
сертификација:
CE / ЕУ,CIQ,ЕЕЗ,ФДУ,LFGB,SGS
Број На Модел На:
LXYY015
Десерт Алатки Тип:
силиконски калап
сертификација:
CE / ЕУ, ФДУ, LFGB, SGS
Функција:
Еко-Пријателски, Порибено
Материјал:
100% храна одделение силиконски
Отпорност На Топлина:
-40 / +260°c
Место на Потекло:
Пекинг, Кина (Копно)
Тврдост:
може да се ревидира како употреба, 20, 25
боја:
било која боја ви се допаѓа Случаен испорака
дизајн:
Рачно изработени сапун свеќа
Употреба:
калап за правење на сапун или смола глина

Избор на клиент