година Бренд Креативни Златна Боја Whorl Дизајн Голема Обрачот Обетки, Европската Bijoux Накит за Подарок За Жените ТФ 052
Новак - 18 %

година Бренд Креативни Златна Боја Whorl Дизајн Голема Обрачот Обетки, Европската Bijoux Накит за Подарок За Жените ТФ 052

Достапно за нарачка
DEN 237.60
DEN 195.00
Достапност:


За производот

Earring Тип:
Обрачот Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
ТФ 052
Бренд Име:
hemiston
Метали Тип:
Алуминиум Легура
Големина (Должина * Ширина):
42mm * 42mm
Метали Тип:
Злато Позлатен

Избор на клиент