LCLL-105 парчиња забава Изградба DIY Мермер трка на трката Лавиринтот Топки песна Градежни Блокови за градење игри
Новак - 8 %

LCLL-105 парчиња забава Изградба DIY Мермер трка на трката Лавиринтот Топки песна Градежни Блокови за градење игри

Достапно за нарачка
DEN 572.16
DEN 527.00
Достапност:

Материјали : пластика, мермер
Погоден за деца над 3 години; Претпазливост за мали компоненти
Сет на блокови, така што децата можат да ги подобрат своите раце во својство
Се приклучат на овие блокови се со вашите деца и да се направи прекрасни спомени заедно
Шарени и убави изглед може да го стимулира мозокот и на детето размислување
Боја : како што е прикажано
Количина : 105 парчиња
Пакет содржина :
1 утврдени градежни блокови (105 парчиња)
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа. Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.
Материјали : пластика, мермер
Погоден за деца над 3 години; Претпазливост за мали компоненти
Сет на блокови, така што децата можат да ги подобрат своите раце во својство
Се приклучат на овие блокови се со вашите деца и да се направи прекрасни спомени заедно
Шарени и убави изглед може да го стимулира мозокот и на детето размислување

За производот

Бренд Име:
MAGICYOYO
Тип:
Блокови

Избор на клиент