Патување Сет за миење првенство преносни складирање кутија Четка за заби Првенство Гимнастик мажите и жените патување суштински TRAVELSKY 16217A/Б Бесплатен превозот
Новак - 49 %

Патување Сет за миење првенство преносни складирање кутија Четка за заби Првенство Гимнастик мажите и жените патување суштински

Достапно за нарачка
DEN 475.20
DEN 242.00
Достапност:


За производот

Тип На Објект:
Патување Додатоци
Објектот Ширина:
5.7cm
Главен Материјал:
ABS
Шаблон Тип:
Цврста
Објектот Должина:
5.7cm
Објектот Тежина:
160g
Бренд Име:
TRAVELSKY
Патување Додатоци:
Пакување Организаторите
Број На Модел На:
16217A/Б
Објектот Висина:
20cm
Материјал Состав:
Животната средина ПП
боја:
Сино/Зелено/Розова
Големина:
20cm*5.7cm
Функција:
Заштита на животната средина/преносни
Потекло:
Жеџијанг,Кина

Избор на клиент