Природни Турмалин чакал оригинални камен минерални прочисти degaussing Риба резервоарот Украсни Примерок колекција геолошки Наставата
Новак - 20 %

Природни Турмалин чакал оригинални камен минерални прочисти degaussing Риба резервоарот Украсни Примерок колекција геолошки Наставата

Достапно за нарачка
DEN 314.40
DEN 252.00
Достапност:


Големина : 3-5мм

За производот

Тема:
самовила
Материјал:
Кристално
Стил:
Фенг Шуи
Регионален Функција:
Кина

Избор на клиент