Сопствени Направени Јапонски Аниме Црна Едно Парче Roronoa Zoro Cosplay Чевли Чизми, По 2 години Божиќ ноќ на Вештерките Партија Роденден
Новак - 9 %

Сопствени Направени Јапонски Аниме Црна Едно Парче Roronoa Zoro Cosplay Чевли Чизми, По 2 години Божиќ ноќ на Вештерките Партија

Достапно за нарачка
DEN 2973.60
DEN 2706.00
Достапност:


Име Сопствени Направени Јапонски Аниме Црна Едно Парче Roronoa Zoro Cosplay Чевли Чизми За Божиќ ноќ на Вештерките Партија Роденден Cosplay Love Материјал вештачка кожа чевли се Произведе време 7-10 работни дена
Ако ви треба сопствени направени,ве молиме дај ми оние големина,ви благодарам.
Плаќање :
Ние прифаќаме Alipay, Кредитна Картичка, T/T,Western Union тука.
Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
Обичај & Данок :
Cosshoes има никаква контрола над увозни давачки и нема одговорност за пакет состанок локалните обичаи даноци. Кога подредување од нашиот сајт, вие се смета и увозникот и мора да одговорен за увоз данок или било дополнителни трошоци. Треба да се јавите во вашата локална царинска испостава за дополнителни информации, бидејќи сопствени политики се разликува од земја до земја. Ако пакетот е последователно се врати за нас, вие ќе бидете одговорни за враќање на превозот обвиненија и на трансакција на плаќање на вкупната производ купување. Тогаш остатокот од парите ќе биде вратена откако ќе го добиете пакетот назад.
Превозот И Ракувањето Со :
Можете да изберете превозот ви се допаѓа.
Кина пост воздух mail : за 15-45 дена можете да го добиле.
Експрес за 3-7days може да се примени.

За производот

боја:
Црна
Чевли Големина:
35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44
Посебни Употреба:
Носии
Извор Тип:
Аниме
Извор:
едно парче
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Унисекс
Знаци:
Zoro
боја:
Црвена
Одделот За Името:
Возрасен или Дете
Посебни употреба:
cosplay чевли
Пол:
Унисекс
Ткаенина Тип:
PU
is_customized:
Yes
Тип На Објект:
cosplay чевли
Име:
Zoro
Знаци:
Zoro Cosplay Чевли
клучен збор:
Едно Парче Чевли

Избор на клиент