Фабрика цена 6 Парчиња ХСС Мини кружни пили ножеви за сечење дрво

Фабрика цена 6 Парчиња ХСС Мини кружни пили ножеви за сечење дрво

Достапно за нарачка
DEN 267.84
Достапност:


Фабрика цена 6 Парчиња ХСС Мини кружни пили ножеви за сечење дрво
1.Идеален за precisions намалувања во алуминиум, месинг, бакар, дрво и пластика.
2.За користење со ротари алатка вежби.
3.Максимална ВРТЕЖИ во минута : 20,000
4.Доставени во блистер пакување.
Пакет содржи :
22 / 0.4 / 6.35 мм (1pc)
25 / 0.5 / 6.35 мм (1pc)
32 / 0.6 / 6.35 мм (1pc)
35 / 0.7 / 6.35 мм (1pc)
44 / 0.8 / 6.35 мм (1pc)
3.2 mm(1/8") Mandrel (1pc)-Погоден за Dremel 3.2 mm(1/8") се соберат
Фабрика цена, може да ви обезбеди со стабилен квалитет и најдобра цена, ако треба, само да ги купите тоа~~~~

За производот

DIY Материјали:
Дрво
Сечилото Материјал:
ХСС
is_customized:
Yes
Големина:
22mm/25mm/32mm/35mm/44mm
Број На Модел На:
MMD001SP3 Мини кружни пили сечилото
Име:
Кружни Пили Ножеви

Избор на клиент