120pcs ви Благодариме гроздобер Цвет Елипса запечатување етикета Лепило Kraft Печат Налепница за Печење Подарок Етикета Налепници Смешно DIY работа

120pcs ви Благодариме гроздобер Цвет Елипса запечатување етикета Лепило Kraft Печат Налепница за Печење Подарок Етикета Налепници

Достапно за нарачка
DEN 124.80
Достапност:


Опис На Производот :
Големина : околу 42*33mm секој еден.
Тежина : околу 4g секој лист.
Количина : .12pcs на 1 лист,1lot=10sheets=120pcs малку налепница.
Пакување : Пластична кеса.
Материјал : Kraft Лепило за хартија.
ние ќе се пакувам и, ве молам, не грижете се за превозот.
1508
1835 Видите Повеќе Печат Налепница ..

За производот

Бренд Име:
leaffei
Возраст:
>8 години
Материјал:
Хартија
Обликот:
Цртан филм
Големина:
42*33MM
Број На Модел На:
C170

Избор на клиент