Електрични железо чевли светлина доказ за заштита покрие PTFE EF-850

Електрични железо чевли светлина доказ за заштита покрие PTFE EF-850

Достапно за нарачка
DEN 479.52
Достапност:


Електрични железо чевли светлина доказ за заштита покрие PTFE EF-850
цел стандардниот тип 850

За производот

Тип:
Електрични Железо Делови

Избор на клиент