CNAPPRO 4pc/многу ЕВРА 15K-апарат tk-454 tk 454 tk454 печатач чип за Kyocera mita fs-6970dn fs-6975dn fs6970 fs6975 тонер кертриџ чип

CNAPPRO 4pc/многу ЕВРА 15K-апарат tk-454 tk 454 tk454 печатач чип за Kyocera mita fs-6970dn fs-6975dn fs6970 fs6975 тонер кертриџ

Достапно за нарачка
DEN 384.00
Достапност:

CNAPPRO 4pc/многу 15 K-апарат tk-454 tk 454 tk454 печатач чип за Kyocera mita fs-6970dn fs-6975dn fs6970 fs6975 тонер кертриџ чип
За Бренд : За Kyocera
се користи во : За Kyocera FS-6970 DN FS-6975 DN ;
чип верзија : Југоисточна Азија;
чип боја : Црна;
страница принос : 15k;
Количина : 4pcs/многу;
Користете Стабилна и durale IC;
Гаранција : 100% враќање и замена, ако квалитетот на проблемот;
Брза Испорака : рок 2-7 работни дена по плаќање;
Пакетот вклучува : 4pcs црна чип;
Слично Пакување
Шопинг Водич
За плаќање
1.Ние го прифаќаме рок на плаќање : VISA,Зачувам,Moneybookers,Western Union,итн.
2.Потврдете ја вашата Адреса и име и презиме
Сите производи ќе бидат проверени строго пред превозот.ние брод на Aliexpress адреса на само.Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во Aliexpress ако се совпаѓа со вашиот примање адреса пред да плаќаат.Ви благодариме!
3.Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Ве молиме да се разбере, ви благодарам. Ако треба да declear вредност како што се бара, ве молиме забелешка нас во ред, ние ќе се обидеме да ја прилагодите.
За превозот 1.Сите производи ќе бидат испорачани во рок од 2-7days работни дена по приемот на плаќање. 2.Производите ќе ви бидат испорачани од страна на Кина пост, Ali Express Стандард за Испорака, итн.И тоа ќе потрае 15-35 дена да пристигне на вашата страна пост. Предаден од страна на DHL, Fedex, EMS, UPS-от и ТНТ, тоа ќе потрае околу 3-8 ден. 3.По превозот, ве молиме проверете online : И ве молиме контактирајте со вашиот локален поштата по пакет внесете вашата земја. Ако има било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас . Забелешка : Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време во царинската царинење. На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време. Ако не примите објект во рок од 60 дена, ве молиме контактирајте со нас, а потоа ние ќе ви помогнат да ги пратите на тоа. Да бразил, најдолго датум ќе не повеќе од 90 дена.
Повратни информации
1.Ние зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее. Позитивни повратни информации (5 ѕвезди) е исклучително важно за нас,ве молиме размислете повторно пред да замине повратни информации. 2.Пред да замине неутрален (3 ѕвезди) или негативни (1-2 ѕвезди) повратни информации,ве молиме контактирајте не преку Трговија со датотеки, или e-mail Писма. Ние ќе се обидеме потрудиме да се справат со проблемите.
3.Ве молиме контактирајте со нас пред да се отвори спорот, ние ќе се обидеме потрудиме да се реши со нив.Ви благодариме!

За производот

боја:
BK
Тип:
Кертриџ Чип
Бренд Име:
CNAPPRO
Број На Модел На:
TK-454
Применливи Опрема:
Печатач
Компатибилен Бренд:
KYOCERA
Структура:
Тонер Кертриџ
боја:
Црна
Страница Принос:
15K
Чип Вид:
тонер чип
Функција:
Оригиналниот Reset
Регион/Чип Верзија:
Југоисточна Азија
Количина:
4pcs/многу
Дефект го оценувате :
помалку од 0.1%
брза испорака:
Во рамките 2-7 работни дена
Употреба во :
За Kyocera FS-6970DN FS-6975DN
Име на производ:
CNAPPRO 4pc/многу ЕВРА 15K-апарат tk-454 tk 454 tk454 печатач чип за Kyocera m

Избор на клиент