SSEA НОВ лаптоп, НИ Тастатурата За HP Павилјон 17 17E 17-e000 17z-e000 17-e100 17-e014nr 17-e016dx 17-e017dx R68 тастатура БЕЗ рамка
Новак - 5 %

SSEA НОВ лаптоп, НИ Тастатурата За HP Павилјон 17 17E 17-e000 17z-e000 17-e100 17-e014nr 17-e016dx 17-e017dx R68 тастатура БЕЗ

Достапно за нарачка
DEN 815.52
DEN 775.00
Достапност:


Писмо : Англиски
НИ стандард , 90-ден Гаранција
Бренд Нови
Тастатура со лента кабел
Секој тастатура е тестиран пред превозот и се 100% работи
Ние ќе се обидеме потрудиме да ви понуди задоволителни услуга и Лаптоп Тастатура
Превозот :
1. Ние можеме да брод на светот.
2. Бесплатен Превозот од Кина Пост Воздух Mail, Нормално 12-30 дена да пристигне општи земји.
3. Постојат, исто така, EMS,UPS-от, DHL со 3-8 дена да пристигнат за опција. ве молиме да изберете друг начин на превозот, ако треба итно.
Повратни информации :
1. Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас. Вашето задоволство е наш врвен приоритет .
2. Ако ја прими стоката со не сте задоволни ,ве молиме контактирајте со нас .Ние ќе ви одговори во рок од 12 часа.
Ние ќе се справи и со тоа, обидете се да се направи среќни.ве молиме да ни веруваат .
3. Ако сте задоволни со нашите производи, ве молиме да ни даде позитивна повратна информација, ви благодариме за вашата помош

За производот

боја:
Црна
Број На Модел На:
тастатура
Бренд Име:
SSEA
Компатибилен Бренд:
HP/Compaq
Стандард:
НИ Стандард

Избор на клиент