Оризова Бела Водат Lycra Памук Ткаенини конфекција Конфекција Здолниште Преку Дното Поставата Ткаенина
Новак - 10 %

Оризова Бела Водат Lycra Памук Ткаенини конфекција Конфекција Здолниште Преку Дното Поставата Ткаенина

Достапно за нарачка
DEN 431.52
DEN 388.00
Достапност:

modname=ckeditor
Ширина | 115cm
Материјал | Памук + Spandex (Мал)
Текстура | малку тенка и мека кожа-friendly микро-перспектива виси надолу ширина на протега
Тежина | 115g по метар
Цена | половина метар од продажба
1 парче = половина метар = 100cm X ширина,
2 парчиња = 2 метар = 200cm X ширина,
И така натаму
Multi-shot прилог
СОВЕТИ | висок квалитет водат Lycra памук
Мека текстура, малку тенка кожа-friendly здив, drape чувство на силна, малку перспектива, ширина на протега
Многу погодна за облека поставата / играње основната ткаенина (здолниште, панталони, бебе облека, кошули, Кинески облека, итн.)
Памук има одредено намалување (5%), ве молиме да се пред-се изгубат кога купување

За производот

Големина:
100 115cm
Бренд Име:
FANYI
Техника:
Плетени
Шема:
Unbleached
Материјал:
100% Памук
Тип:
Challie Ткаенина
Функција:
Дише
Ширина:
115cm
Тип На Производ:
spandex ткаенина

Избор на клиент