1000pcs/многу Правоаголник коса заштитник штит за штити скалпот од топлина и лепак / коса екстензии скалпот shield заштитник

1000pcs/многу Правоаголник коса заштитник штит за штити скалпот од топлина и лепак / коса екстензии скалпот shield заштитник

Достапно за нарачка
DEN 5817.12
Достапност:


Правоаголникот коса заштитник штит за штити скалпот од топлина и лепак
косата екстензии скалпот shield заштитник :
1) Боја : Јасно
2) Материјал : Пластика
3) Облик : Правоаголник
4) MOQ : 1000 парчиња по многу
5) Функцијата : F или Keratin Фузија Совет Екстензии за Коса Салон за Убавина Предмети

За производот

Тип На Објект:
Конектори
Големина:
1000 pieces per lot
Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
косата заштитник штит за штити скалпот
Точка име :
косата заштитник штит за штити скалпот
Обликот:
правоаголник
боја:
Јасно
Материјал:
Пластични
Примена:
За Фузија Екстензии За Коса Салон За Убавина Предмети
време на испорака:
1 до 3 работни дена
MOQ за акции стил:
1000 Парчиња по многу
Прилагодено со ЛОГОТО:
на располагање
MOQ за Кориснички Стил:
20000 Парчиња

Избор на клиент