трговија на големо ретро сребро симпатична шарени тркала висока мода жените џеб види ѓердан час часовник со синџир цена antibrittle
Новак - 5 %

трговија на големо ретро сребро симпатична шарени тркала висока мода жените џеб види ѓердан час часовник со синџир цена antibrittle

Достапно за нарачка
DEN 1512.00
DEN 1437.00
Достапност:


ретро ново сребро симпатична шарени тркала висока мода жените џеб види ѓердан час часовник со синџир на трговија на големо цена и добар квалитет
случај материјал
легура
случај дијаметар
2.8 cm
Случај дебелина
0.9 cm
синџир должина
80см
нето тежина
24g

За производот

Бренд Име:
SHUHANG
Движење:
Кварц
Пол:
Жените
Стил:
Fashion & Неврзан
Состојба:
Нова без ознаки
Dial Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Dial Екранот:
Аналогни
Случај Обликот:
Круг
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
W00374
Функција:
Велосипед
Dial Прозорец Материјал Тип:
Пластични
Dial Дијаметар:
0.028 m
Рамки Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Рамки Функција:
Стационарни
Отпорност На Вода Длабочина:
0m
Тип На Објект:
Џеб & Фоб Часовници
Случај Материјал:
Легура
случај дијаметар:
2.8 cm
Случај Дебелина:
0.9 cm
Синџир должина:
80см
Нето тежина:
24g
Нови:
Велосипед
вид:
слика фоб види
Стил:
Моден
Движење:
Кварц
боја:
Сребро.

Избор на клиент