JSTOP 6piece/set X60 супер brihgt led читање светлина T10 W5W Внатрешни работи светилка 12V festoon canbus купола светлина C5W 41mm автомобил Багажникот светилки
Новак - 24 %

JSTOP 6piece/set X60 супер brihgt led читање светлина T10 W5W Внатрешни работи светилка 12V festoon canbus купола светлина C5W

Достапно за нарачка
DEN 987.84
DEN 751.00
Достапност:


Превозот :
бесплатен превозот од кина, воздухот пост.
Нормално, однесете 15-48 работни дена пристигне
Ако сакате да користите други express, ве молиме оставете порака или разговор со нас онлајн,
ние ќе ви даде најдобра цена, UPS-от, DHL, FEDEX, EMS, Кина Пост Воздух се на сите достапни.
и ве молиме да бидат внимателно : на локација за подигнување на превозот надомест е не вклучително и во руралните области. u може да се погледне на веб-сајт прво да се утврди дали оддалечените области. тоа мора да се плати за extral превозот надомест за руралните области. pls контактирајте со продавачот за деталите. ви благодариме
Answer : ___________________________ Note : Ние се надеваме дека ќе пристигнат на време, но, бидејќи ова е меѓународен испорака, превозот време ќе биде многу се надеваа на логистичка компанија и локално време, царинската/давачки, поштарина, се надевам дека ќе разбирање.
Вредност на Комерцијална Фактура :
Со цел да се да можете да добиете овие стоки брз и да платат помалку данок (било увоз даночни се купувачите одговорност), ние секогаш да бидете на фактурата во пониска вредност, така што царинење ќе биде многу лесно и брзо.
Ако не сакате да се направи на сметка на пониска вредност, ве молиме да не информираат колку вредноста би сакале да го покажа на сметка кога ќе го поставите цел.
Услугата Гарантира :
ако сте го добиле погрешен, оштетени, неисправни, или објектот не како што е опишано, ве молиме контактирајте со нас за делумно/целосно враќање на средствата или замена на нашите трошоци.
ние сме среќни да ви помогне со враќање на средствата или девизните рок од 5 дена од приемот на производот, под услов сите оригинално пакување и додатоци во оригиналната состојба.
ако сакате врати стоката назад за понатамошни решение, ве молиме контактирајте со нас однапред. купувачи се одговорни за враќање на трошоците за превозот под никакви околности.
Повратни информации :
Ако не сте задоволни со производот или услугата ,ве молиме контактирајте со мене и не ни даваат негативни или природни повратни информации,Ние мора да ви даде задоволително решение.
Ние зависи од нашите e Bay углед и задоволство на клиентите за да се успее.Затоа, Вашите повратни информации и DSRs се исклучително importantto нас како подобро НСД резултати, влијае на нашата пребарување поставување на Aliexpress. Ние би сакале да добиеш добар фидбек и 5 ѕвезди НСД оценка. Вашата акција ќе ни помогне да им понудиме на нашите млеко и леб . Ако ние не даде причина доволно за 5-ѕвезда оценки на секоја НСД, тогаш ве молиме кажете ни како можеме да добиеш 5-star рејтинг пред поднесување yourscores!

За производот

Емитуваат Боја:
Кристално Сина, Бела, Топло Бела
Бренд Име:
JSTOP
Објектот Тежина:
0.05kg
Температура На Боја:
6000K
Wattage:
2W
Интерфејс Тип:
Festoon-41mm
Име На Модел:
JSF41-12SMD-4014
Тип На Објект:
Светлата За Читање
За Возило Брендови/Модел:
Универзална
Lumens:
200-300lm
suite:
6pc
боја:
Топло бела / бела/Кристално синото
кодот на производот:
JSF41-12SMD
чашката:
C5W C10W SV8.5 Festoon w5w t10
led диоди тип:
4014SMD
бела температура:
6000-6500k
Wattage:
2W Canbus
Lumens:
200-300lm
Напон:
12VAC
За Автомобил Светилка:
Светлата За Читање

Избор на клиент