Funlock Duplo Играчки Блокови 8pcs Длабоко во Океанот, Серија на Животните утврдени со Ајкула Кит Рак Пингвин Желка Октопод Тули Забава Играчки за Деца

Funlock Duplo Играчки Блокови 8pcs Длабоко во Океанот, Серија на Животните утврдени со Ајкула Кит Рак Пингвин Желка Октопод Тули

Достапно за нарачка
DEN 864.00
Достапност:


Funlock Duplo Играчки Блокови 8pcs Длабоко во Океанот, Серија на Животните утврдени со Ајкула Кит Рак Пингвин Желка Октопод Тули Забава Играчки за Деца
Љубезно предлог, да се прочита пред вас, со цел, ви благодариме
· Ние ќе прогласи ниска единечна цена за царинење, па нормално ти не треба да плати Данок.
· Ние ќе организира случајни бои, ви благодариме за вашето разбирање.
· Имате среќен шопинг во нашата продавница, ви Благодарам.
ОБЈЕКТОТ Е ФУНКЦИЈА
· Материјал : Врвен квалитет пластика, ABS, истиот материјал како и Lego.
· Боја : Multicolors (Испрати по случаен избор)
· Компатибилен да Лего Duplo играчки блокови
· За Возраста 3+
· Сликите кои се прикажани во изборот колона се 100% вистински објектот ќе се примени, обликот на квалитетот.
· Превозот без Боја кутија и настава на состојба.
Гарантира Компатибилен на сите Градежни Блокови од големи брендови се Тестираат опширно и докажани да работат со Лего Duplo блокови и СИТЕ средни и големи деловни името на брендот градежни блокови, вклучувајќи Мега Блокови Првите Градители.
Ги прогласи :
LEGO и DUPLO се трговски марки на ЛЕГО Група на компании кои не спонзор, одобрите или потврда за овој производ.
Funlock3 Duplo Играчки Се Она што ви треба!
Ние секогаш сме подготвени и среќни за помош.
Испорака
· Нормално ние ќе се спакуваат и бродот на парцела во 1-2 работни дена, по приемот на нарачката, но за време на празниците, тоа ќе биде малку задоцнување, ви благодариме за вашето разбирање.
· Сите предмети ќе бидат внимателно селектирани пред превозот.
· Да се пополни во вашето полно име и точна адреса pls, ние не сме одговорни за вашите грешки.
· Сите наши парцела доаѓаат со следење на број и следење на информации ќе бидат достапни во рок од 3-5 дена по испорака.
Време На Испорака
· Ние ќе брод парцела преку (Кина Пост Воздухопловната & Ali Express Стандард,Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус & 4 PX Сингапур Пост НП Про) Нормално превозот времето е 10-30days. според вашата земја. И како што ми вети испорака-ден е во рок од 80 дена (100 дена за Бразил)) , Сепак, ако не можете да го добиете вашиот парцела во рамките на 30days., се чувствуваат слободни да контакт со нас за помош pls, ви благодарам.
По продажба на Услуги
· Ако не сте задоволни со нашите Производи, ни даде 5 ѕвезди повратни информации гласање pls, ние ќе бидеме навистина го цениме.
· Ако не сте задоволни со предмети, се чувствуваат слободни да контакт со нас за решение pls прво, наместо да остават негативен фидбек или отворање на спорот. Ние би сакале да се обидуваме се потрудиме да ви помогне да ги реши проблемите.
Препорачаните Производи

За производот

Тип:
Блокови
Пол:
Унисекс
Предупредување:
гушење хазард
Класификација:
Монтажа
Пластични Блок Форма:
Авто-Заклучување Тули
Бренд Име:
FUNLOCK3
Возраст Опсег:
2-4 Години
Материјал:
Пластични
Пластични Тип:
ABS
Возраст Опсег:
над 3 години
Компатибилност:
компатибилен со duplo
Тип:
Учење & Образовни играчка
Сертификат:
EN71,ASTM,HR4040,6P
Функција:
Развивање на креативноста и ја испорача забава

Избор на клиент