До 2015 врвот fasion современа jahn е известување водопад тапа хром позлатен бакар бања кабинет слив топла и ладна
Новак - 30 %

До 2015 врвот fasion современа jahn е известување водопад тапа хром позлатен бакар бања кабинет слив топла и ладна

Достапно за нарачка
DEN 9756.96
DEN 6830.00
Достапност:


започнете
крајот Детали за Производот
Повеќе стилови на повеќе концесии
Цена : 286.7 US $ 276.7
Цена : 148.3 US $ 138.3
Цена : 478.5 US $ 468.5
Цена : 138.5 US $ 128.5
Цена : 145 US $ 135
Цена : 155 US $ 145
Цена : 185 US $ 175
Цена : 145.54 US $ 135.54
Цена : 141.83 US $ 131.83
Цена : 418.41 US $ 408.41
Цена : 456.72 US $ 446.72
Цена : 115.5 US $ 105.5
Цена : 123.71 US $ 113.71
Цена : 55 US $ 45
Цена : 246 US $ 236
Цена : 198 US $ 188
Цена : 239 US $ 229
Цена : 228 US $ 218
Цена : 295 US $ 285
Цена : 325 US $ 315
Цена : 155 US $ 145
Цена : 173 US $ 163
Цена : 205 US $ 195
Цена : 230 US $ 220
Цена : 160 US $ 150
Цена : 215 US $ 205
Цена : 235 US $ 225
Цена : 175 US $ 165
Цена : 218 US $ 208
Цена : 215 US $ 205
Цена : 228 US $ 218
Цена : 135.29 US $ 125.29
Цена : 225.62 US $ 215.62
Цена : 227.92 US $ 217.92
Цена : 301.43 US $ 291.43
Цена : 2191.21 US $ 2181.21
Цена : 12.7 US $ 2.7
Цена : 218.3 US $ 208.3
Цена : 219.6 US $ 209.6
Цена : 245.7 US $ 235.7

За производот

Стил:
Современа
Топли И Ладна Вода:
No
Број на Рачки:
Една Рачка
Стил:
Единствен Носител На Една Дупка
Тежина На Пакет:
2.1-3kg
Тапа Планината:
Една Дупка
Тип:
Керамичка Плоча Гајтанот
Вентил Core Материјал:
Дувачкиот
Инсталација Тип:
Седи
Функција:
Мерењата Чешми
Бренд Име:
DUERNUO
Тип:
Слив Чешми

Избор на клиент