Љубовно Писмо Kraft Перница Форма Бонбони Кутија Свадба Подарок Petal Цвет Декоративни Картичка Празнична Партија Материјали Коноп Јаже Бебе Туш
Новак - 40 %

Љубовно Писмо Kraft Перница Форма Бонбони Кутија Свадба Подарок Petal Цвет Декоративни Картичка Празнична Партија Материјали

Достапно за нарачка
DEN 1161.60
DEN 697.00
Достапност:


Материјал : Картон
Објектот Големина : 9cm x 6.4 cm x2.4cm
Пакет Содржина : 50pcs/многу
Answer : ___________________________ Note : Кутии пристигне рамен и едноставен виткање е потребно за монтажа.
Како светлосни ефекти, бојата на објекти можеби малку различен од слики.
1.Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно!
Нормално предмети ќе биде предаден во рок од 3 работни дена по добивањето на уплатата.
Некои персоналните цел или промет на големо со цел може да потрае малку подолго време за негова обработка.
2.Предметите ќе бидат испратени од страна на Кина Пост Воздух Пошта, која се 15-30 дена да се САД, Канада, Европа, Австралија.
Поради царинење и некои неконтролирано possiblity, пакетите ќе биде одложен, може да земајќи 30-50 работни дена.
3.Ако ви е потребна за вашиот пакет итно, ве молиме изберете EMS, DHL, или Fedex и да платат дополнителна такса.
1.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
2.Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.
Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

За производот

Подарок Кутија Големина:
90x64x24mm
Бренд Име:
GuHui
Повод:
Денот на мајката,Роденден,Забава,Големиот Настан,Куќа се Движи,Матура,Свадба,Денот на Вљубените,Децата Ден,Крштевки & Крштевањето,Годишнина,Денот на Таткото,Назад На Училиште,Свадба & Ангажирање,Нова Година,денот на Благодарноста
Број На Модел На:
HZ-077
Шема:
Цвет,Солидна Боја,Писмо
Материјал:
Картон
Број на Компјутери:
50pcs
is_customized:
Yes

Избор на клиент