dashmats автомобил-стил, додатоци табла покритие за Audi S4 A4 rs4 Avant b6 b7 2004 2005 2006 2007 2008

dashmats автомобил-стил, додатоци табла покритие за Audi S4 A4 rs4 Avant b6 b7 2004 2005 2006 2007 2008

Достапно за нарачка
DEN 1680.00
Достапност:

кога ќе Submittingyourorder.ве молиме оставете порака : која година на вашиот автомобил е,и која боја ви треба!
Ова е сликата за Audi S4 A4 rs4 Avant b6 b7 2004 -2008
имаме овие бои можете да изберете
Има слики и вистината
Политика На Враќање
Гаранција/Враќање
Сите продажни се конечни, освен ако не се најде да бидат оштетени или неисправни. Сите објекти што доаѓаат со 30-ден се врати период, освен ако рекламира поинаку.
Посебни услови :
За замена, стока, мора да се врати во рок од 30 daysof приемот и во оригиналното пакување
Вратени предмети мора да нема никакви знаци на злоупотреба или намерна штета. Ние внимателно ја испита вратени предмети по приемот пред издавање на размена.
Стока, треба внимателно да се спакувани и осигуреникот за целосниот куповната цена и испраќаат преку следат средства.
Не се враќа ќе бидат прифатени ако оригинално пакување е оштетена и/или исчезнати додатоци.
Кратко-пратки наредби мора да бидат пријавени во рок од 5 дена од испорачани датум.
Купувачот е одговорен за сите врати превозот обвиненија.
Враќање на средствата може да се издаде ако замена не е достапна.
Сите трошоците за превозот се неповратни.
Сите неисправни производи ќе бидат заменети во рамките на соодветна гаранција период.
Ние не сме одговорни за било какви загуби во е-mail додека се враќаат врати стока.
Барањето за Враќање
Ве молиме контактирајте со нас со оставајќи ни порака.

За производот

Бренд Име:
ENJOYTOUR
Автомобил Направи:
за Audi S4 A4 rs4 Avant b6 b7
Објектот Должина:
130inch
Објектот Ширина:
10inch
Објектот Висина:
10inch
Објектот Тежина:
0.5kg
Материјал Тип:
Полиестер
Специјални Функции:
маска светлина
Тип На Објект:
Седиштето Опфаќа & Поддржува

Избор на клиент