Секси Мажи Секојдневен Пот Маици Резервоарот Врвот Singlet Undershirt Мека Вест

Секси Мажи Секојдневен Пот Маици Резервоарот Врвот Singlet Undershirt Мека Вест

Достапно за нарачка
DEN 404.16
Достапност:

НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број.4
Градите
CM
84
88
92
Инч
33
34.
Се врати и враќање :
1. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот).
Гаранција :
1. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#.54 СМ)
Големина
S
М
L
Рамо
CM
25
27
29
Инч
9. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Повратни информации :
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Ние само брод да се потврди цел адреси. Ве молиме игнорира големина ознака на камшик, како што е во Азија големина.2
Должина
CM
59
61
63
Инч
23.
* Главната Боја : Сина / Црна / Жолта / Сива / Светло Сина / Портокал(Како слики show)
* Item Големина : M / L / XL
* Количина : 1* Вест(Овој оглас е за Вест само, панталони не се вклучени)
Големина на Табела (1 инч=2. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
Личното име што се користи за "Од" на бродот етикета Испраќаат во обична поместена (необележани) плик Приватни листата, па никој не ќе знаат што сте го купиле Приватност работи, само да знаете што се во пакетот!
* Item Состојба : 100% сосема нов и висок квалитет
* Item Материјал : 90%Polyamide + 100% Elastine
* Item Функција : Soft & Удобно за кул мода за мажи.
Превозот :
1. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
*големина избор за оваа аукција е во НАС стандардна големина.8
Ве молиме изберете ја вашата правото големина
*ние препорачуваме да нарачате големина нагоре.

За производот

Големина:
S, M, L
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Резервоарот На Врвот
Пол:
Мажи
Шаблон Тип:
Крпеница
Стил:
Моден
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Маскирани:
No
Материјал:
Spandex
Јака:
О Деколте
Број На Модел На:
LE898

Избор на клиент