Солидна Бел Памук, Лен Плус големина Жените Блуза Кошула Преголеми Бренд Дизајн Лабава Новина Лето Маица, Блуза Беж Блузи B118
Новак - 25 %

Солидна Бел Памук, Лен Плус големина Жените Блуза Кошула Преголеми Бренд Дизајн Лабава Новина Лето Маица, Блуза Беж Блузи B118

Достапно за нарачка
DEN 1267.20
DEN 950.00
Достапност:


Плус големина преголеми лабава секојдневен новина дизајн летна блуза
Многу големи димензии, биста големина 190cm , оригинален дизајн.
Материјал : памук + лен
Боја : бела, беж
Големина : една големина Големина Должина Рамо Биста Полите Ракав должина Една големина 66 - 190 - -
Единица : cm (1 cm=0.39 инчен; 1 инч=2.54 см)
Се мери во со рамна поставени позиција, може да биде 1-3 см разликува поради прирачник за мерење, ви благодариме.
Забелешка : Поради разликите во компјутерски монитори, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики.

За производот

Големина:
One Size
Материјал:
Памук,Лен
Облека Должина:
Долго
Стил:
Повик
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Sleeve Должина(cm):
Краток
Декорација:
Копче
Шаблон Тип:
Цврста
Јака:
Пак надолу Јака
Sleeve Стил:
Batwing Ракав
Пол:
Жените
Бренд Име:
ORIGOODS
превозот:
Бесплатен превозот од Кина

Избор на клиент