50 парчиња црвена брак слави Кинески криејтив свадба бонбони кутија опкружен со шупливи здраво збор
Новак - 10 %

50 парчиња црвена брак слави Кинески криејтив свадба бонбони кутија опкружен со шупливи здраво збор

Достапно за нарачка
DEN 623.52
DEN 561.00
Достапност:


големина на : 5*5*5 cm
тежина : 0.007 kg

За производот

Тип:
Чување На Кутии & Кантите
Производот:
Бонбони Кутија Додатоци
Решетки Количина:
Други
Стил:
Традиционален Кинески
Број На Модел На:
Други
Материјал:
Хартија
Капацитет:
Други
Големина:
5.5*5.5*5.5 cm

Избор на клиент