2009-2012 Година За Мерцедес-Бенц W221 S300 S500 S350 S600 Дење Работи Светлината LED светилки drl

2009-2012 Година За Мерцедес-Бенц W221 S300 S500 S350 S600 Дење Работи Светлината LED светилки drl

Достапно за нарачка
DEN 16266.24
Достапност:


Производ детални слики
Опис На Производот :
1.Стил : .Дење Работи Светлина.
2.Пакет се Вклучени : Еден пар за еден автомобил употреба (Лево и Десно Светилка,2 ПАРЧИЊА/картон).
3.Надградите вашиот возило со racing изглед.
4.Restyle појавата со повисоки перформанси осветлување излез.
5.Директна замена.
6.Лесна инсталација (Професионална инсталација се препорачува).
7.Led диодите ќе остане кул состојба и подолг животен век со НИТУ боја исчезнува.
8.Применливи за двете Левата Рака се Вози и Десната Страна се Вози.
Напомена :
Ве молиме отворете & провери предмети;Бидете сигурни дека тоа е непроменети пред да потпишете.
Инаку, нема да има гаранција против превоз!
Предност :
1. Сместување : анти-УВ третман
2. Површината стврднување третман
3. Интерни на домување : анти-магла третман
Важни Совети :
Со цел да испратите објекти од веднаш,ве молиме љубезно ве молиме да ги споделите со нас вашата детална превозот адреса
Руската Пост известување треба да ги користите Клиенти Корисници Полно Име откако ќе го поставите цел.
1. Примачот Име И Презиме :
2. Телефон за контакт Бр. :
3. Превозот адреса :
4. Post code/ поштенски код :
На овој начин, ние можеме да испратите објекти од рок од 24 часа, што е можно, и можете да ги добиете безбедно во најкусо време.
Царински и увозни даноци :
Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка или превозот цена
пријави. Купувачите ќе биде одговорен за обвиненијата ако е потребно.
И, ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди овие дополнителни трошоци пред наддавање или за Купување. Продавачот не одговори за даночни или царински бесплатно во сите случаи, ве молиме да се разбере.

За производот

Леќа:
Не Се Вклучени
Бренд Име:
SuperTuning
Име На Модел:
За W221 S300 S500 S350 S600
Автомобил Производител:
Мерцедес-Бенц
За Возило Брендови/Модел:
Мерцедес-Бенц
Извор На Светлина:
LED
Материјал Тип:
PC&ABC
Напон:
12V
Автомобил модел:
За Мерцедес-Бенц
Година:
2009-2012 година
Специјални Функции:
LED
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Тип На Објект:
Дење Работи Светла
Објектот Дијаметар:
40inch
Објектот Тежина:
5kg

Избор на клиент