МТ-Viki 4 Портен USB 2.0 Селектор Switch за 4 PC Споделување на 1 USB Уред Како Печатач Флеш Возачот Глувчето Тастатура 1A4B-СП
Новак - 7 %

МТ-Viki 4 Портен USB 2.0 Селектор Switch за 4 PC Споделување на 1 USB Уред Како Печатач Флеш Возачот Глувчето Тастатура 1A4B-СП

Достапно за нарачка
DEN 465.12
DEN 432.00
Достапност:

МТ-Viki 4 Портен USB 2.0 Селектор Switch 4 PC споделување на 1 USB Уред Како Печатач Флеш Возачот Глувчето Тастатура Switcher 1 A4 B-СП Функција :
Им овозможува на четири компјутери за да споделите една USB периферни уред.
Електронски префрлување за да го изберете активни КОМПЈУТЕР.
Двата Компјутери и Macs може да се поврзе со работа во исто време.
USB2.0 компатибилни.
Автобус напојува.
Топла pluggable - USB-уреди може да бидат вклучени и отстранети, без да го ресетирате системот.
OS Поддршка : Windows 2000, Windows XP, Windows Vista, Mac
Конекција :

За производот

Должина на кабел:
Други
Број На Модел На:
МТ-AB4B-СП
Пакет:
Yes
Тип:
Кабел Адаптер
Производи Статус:
Акции
Бренд Име:
Мт-Viki
На текст:
4 USB тип Б порта
Излез:
1 USB вид На порта
Вклучете метод:
Manual копчето префрлате
домување:
Метал
боја:
Црна

Избор на клиент