(10pcs/многу) GY6 Скутер Вентил Нафта Печат За 139QMA 157QMJ QJ Keeway Кинески 50cc 150cc мотор Хонда suzuki Мотоцикл атв дел

(10pcs/многу) GY6 Скутер Вентил Нафта Печат За 139QMA 157QMJ QJ Keeway Кинески 50cc 150cc мотор Хонда suzuki Мотоцикл атв дел

Достапно за нарачка
DEN 335.52
Достапност:


Добредојдовте на Шангај DT Авто Резервни Делови Co.,Ltd.
Производ : Вентил assy. сет за GY6 50cc/150cc Скутер
Превозот Пакување : 10pcs/многу
Спецификација : како слики покажаа
Испорака Тежина : 200g
Примена : GY6 мотор Скутери, QJ 150cc, Keeway Мотоцикл, и повеќето Кинески Скутери, Suzuki, Веспа, Kawasaki Мотоцикли, АТВ, Оди karts.
Повеќе објекти купување е добредојден, ќе добиете повеќе попуст и заштедите на превозот надомест. ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт.

За производот

Име На Модел:
DT5534
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Објектот Дијаметар:
5inch
Бренд Име:
MJMOTOR
Објектот Ширина:
10cm
Објектот Тежина:
0.2kg
Зафатнина (ml):
50CC 150cc
Нема. на Цилиндри:
1 Цилиндар
Тип На Објект:
Мотори
Објектот Висина:
5cm
Објектот Должина:
15cm
Материјал Тип:
Метал

Избор на клиент