Шарм Ирис Цвет Eudora Хармонија Топката Pendant Ѓердан Накит одговара Шарени Посебни Печатење Музички Bola за Бремени Жени

Шарм Ирис Цвет Eudora Хармонија Топката Pendant Ѓердан Накит одговара Шарени Посебни Печатење Музички Bola за Бремени Жени

Достапно за нарачка
DEN 527.52
Достапност:


Ви благодариме за доаѓање. Оваа прекрасна рачно изработени pendant прави најдобар подарок за секоја градина-да-биде и може да се носи пред и долго откако бебето е родено. Тоа е, рече дека ефектите од овие chimes работи ефикасно на бебето во текот на болничкиот откако таа или тој пристигна.
ХАРМОНИЈА BOLA е спектар на attrctive приврзоци наменета за бремените mums да се носат ниски во текот на нивниот bellies.
Кога и како да ги користите Свири топка ?
Тоа дефинитивно повеќе од ѓердан. Ќе се чувствувате бебе трепет во стомакот.
ХАРМОНИЈА bola или Ангел повикувачот ќе се направи еден убав звук после тресењето. Во дена подоцна, бебе ќе се чувствува смирени и среќен кога го слушнеме тоа.
Ние сме %100 целосно одговорни со нашите предмети,ние имаме свои фабрика,ако ви треба место голема цел или сакате да додадете логото на вашиот предмети,ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате. На ѓердан, исто така може да се користи како старечки ѓердан како бебето може да се игра со pendant чување на бебе во будна состојба да ги врши медицинска сестра. Изберете од осум опции : меморија, зелена и сребрена обвивка, розова и сребрена обвивка, црвена и сребрена обвивка, сребро и сребро обвивка, сина и сребрена обвивка, жолта и сребрена обвивка, сребро срцето pendant. По бебето расте поголем, мајки можат да носат ѓердан одмор ниско на стомакот. Како од 20 недела, бебињата може да го слушнете звукот од целиот стомак, тогаш тие можат да играат и да уживате во убава музика на бел pendant, мајки можат да го користат за да комуницираат со бебиња, тоа е толку неверојатно. Од оваа фаза во бременост, бебе, лесно може да се слушне и да се разликуваат звуци слушнале преку mummy? stummy. На Bola Музички Бременоста Pendant е повеќе од само еден ѓердан, тоа им помага да се поврзе мајка и бебе и да го задржи бебето утеши од 20 недели пред раѓањето до и после раѓањето. Овој ѓердан, исто така може да се користи како старечки ѓердан долго откако бебето е родено. Во текот на раната бременост период, мајки можат да waer тоа како standared или matinee ѓердан.
Состојба : 100% Сосема Нов Ангел повикувачот приврзоци Хармонија Bola Топката Pendant за бремени жени
За Превозот : Бесплатен Превозот од кина пост со следење на број
Хармонија bola/Бременоста топката/Свири топката/Бебе bola :
1)се Тресат тоа, и тоа ќе го направи пријатен глас
2)Првично производител
3)Совршен подарок за бебето шоу
4) ОЕМ
Повеќе хармонија bola свири топката во нашата продавница за продажба ,се добредојдени да кликнете на сликата за да се купи сега!
Зошто да изберат нас? Нашата еко-пријателски, вети никел и олово слободни, ние гарантираме тоа го направи со висок квалитет,Тоа е безбедноста за бремени жени!
Она што е Свири топка? (или Бременост bola)
Со потекло од Мексико Свири топката е музички свири прво се носи од страна на бремените жени и од недалечното минато на многу генерации на Мексиканската мајките да се имаат заклетва од страна на благотворно и смирувачки ефект дека Свири топката на своите неродени бебиња за време на бременоста и по породувањето. Мајката да се биде можат да носат Свири топка (Бременост Bola) од околу 20 недели во нејзината бременост, или од кога таа се чувствува нејзиниот прв flutters на движења од бебе. Заедно со бебиња расте поголем, тие ќе бидат запознаени со кои хармонија звук.Почитувани Купувачи, добредојде
На Свири топката е дизајниран да се создаде нежна, мека chiming звук за време на mums движење и бебето е опуштена страна на овие chimes до раѓањето.

За производот

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Бренд Име:
Eudora
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар
Број На Модел На:
Eudora Хармонија Bola Pendant
Обликотшема:
семејно стебло
Тема:
Бебето
is_customized:
Yes
Топката Големина:
20mm
Услови:
100% сосема нов Eudora Хармонија Bola Топката Pendant Ѓердан
Име на производ:
Хармонија Bola Свири Топката Накит
Топката Боја:
Различни speical Бои се Опционални
Стил:
2016 Година Нови Пристигнување Стил Хармонија Bola Pendant
квалитет:
Висок Квалитет Хармонија Bola Топка
Количина:
1Piece само
ѓердан големина:
30inch сребрена боја синџир

Избор на клиент