СТП Кожа Куче Јака Кристал Јака Perro Милениче Додатоци Јаки За Мали Кучиња Кутре Животинско Mascotas Големина XS Muticolor
Новак - 20 %

СТП Кожа Куче Јака Кристал Јака Perro Милениче Додатоци Јаки За Мали Кучиња Кутре Животинско Mascotas Големина XS Muticolor

Достапно за нарачка
DEN 173.28
DEN 139.00
Достапност:


Ве МОЛИМЕ НЕ ни остави 1, 2, или 3-ѕвезда Детални Продавачот Рејтингот затоа што тие значат "НЕ сте задоволни", equaling негативни повратни информации.
Куче јаки треба да биде сит со доволно простор да ги собере два прста под јака, Јаки исто така, треба да не биде толку тесни што ги ограничуваат дишење или да предизвика кашлање. Ние препорачува додадете 1 инчи да вашиот мерка.
Дестинација
Прибл.
Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни од нашите услуги,Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот.
1pcs СТП Кожа Куче Јака Кристал Јака Perro Милениче Додатоци Јаки За Мали Кучиња Perros Животинско Mascotas Големина XS Muticolor
Состојба : 100% НОВ во добар квалитет
Материјал : кожа СТП
* ве молиме точно да се измери вашиот dog’s вратот големина пред да ја купите јаки
PACKAE ВКЛУЧУВААТ : 1 PC Куче Јака
ГОЛЕМИНА : XS 1.
Бидејќи ова е мултинационална трговија, транспорт предизвика непријатности е надвор од нашата контрола, ние ве уверам нема да сноси било каква загуба на. Време На Испорака
Сад/Велика Британија/Австралија
16-25 работни дена
19-28 работни дена
Бразил/Јужна Америка/Италија
Може да трае 4-6 недели поради инспекција обичаи
Франција/Шпанија/Германија/Источна/Западна Европа/Други земји
Може да потрае и до 3-4 недели поради инспекција обичаи
Информациите се обезбедени од страна на превозот на компанијата.
кога ќе ја доби на parcle ,Ако имате било какви загриженост, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.
2, ве Молиме овозможи мало отстапување за мерни податоци.
Нема Спор ве молиме : ве Молам не се применуваат спор во рок од 60 дена , да ги задржи добрите деловни односи. додадете 1" на вашата мерка, на пример : мерката е 18", тогаш вие треба да изберете 19"(18"+1"на вредноста)
2.
Како да се изберете големина
1.
Време на испорака Забелешка : Ако вашиот Потврда дојде Време, се уште не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се прошири и датум на испорака однапред. да ги разгледаме во нашата големина ќе одговара за вашето куче
Друг метод за да се измери точната јака големина е да се измери некоја постоечка јака што е веќе големина на вашиот кучиња'neck Забелешки :
1, вистинската боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на веб-сајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлината. на Превозот време, преку ЕМС : 5-8 работни дена
Feed врати & услуги на Клиентите :
Вашето мислење е навистина важно за нас,ве Молиме да потрае неколку секунди за да се остави голема повратни информации доколку не сте задоволни со нашата производ или услуга,Ние ги цениме вашите позитивни повратни информации. Ве молиме cotact нас преку е-маил при донесувањето на плаќање доколку имате било какви посебни барање(боја). Уплатата треба да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. Ние би сакале да направиме се што можеме да направиме за да ви помогнеме. ако не сте
задоволни во секој поглед, ве молиме контактирајте со нас за решение.2*35 CM
Како да се измери
За да го најдете вашиот пес е големина, едноставно мерка околу својот врат со флексибилна лента мерка или string, оставајќи лабава столица. Имајте на ум дека за време на испорака може да се разликуваат, особено за време на строги царинските провери и периоди. Ви благодариме за вашиот вид разбирање. Приближната превозот време за различни региони, како што следува :
Времето за испорака е приближно 16–25 работни дена за повеќето од велика БРИТАНИЈА и САД дестинации.

За производот

Големина:
XS
Тип:
Кучиња
Сезоната:
Пролет/Лето
Функција:
Отцепување,Брзо Ослободување
Тип:
Јаки
Бренд Име:
PUTIMI
Материјал:
СТП Кожа
Шема:
bling
Функција:
Други
Јака Тип:
ОЕМ

Избор на клиент