150pcs 23*7*4cm бело Пакување Kraft Хартија Macaron Кутија За БонбониТортаНакитПодарокчоколадо Пакување, кутии
Новак - 7 %

150pcs 23*7*4cm бело Пакување Kraft Хартија Macaron Кутија За БонбониТортаНакитПодарокчоколадо Пакување, кутии

Достапно за нарачка
DEN 4118.40
DEN 3830.00
Достапност:

Кутија, исто така, има Боја : Кафена ве Молиме кликнете :

За производот

боја:
Бела
Повод:
is_customized:
Yes
Шема:
Никој,Солидна Боја
Материјал:
Картон
Број На Модел На:
23x7x4
Број на Компјутери:
150pcs

Избор на клиент