Трговија на големо висока симулација вештачки Ranunculus asiaticus цвет лажни персискиот Buttercup свила цвеќиња Чај се Зголеми декоративни цвеќиња

Трговија на големо висока симулација вештачки Ranunculus asiaticus цвет лажни персискиот Buttercup свила цвеќиња Чај се Зголеми

Достапно за нарачка
DEN 1680.00
Достапност:


Трговија на големо висока симулација вештачки Ranunculus asiaticus цвет лажни персискиот Buttercup свила цвеќиња Чај се Зголеми декоративни цвеќиња
Точка име : вештачки Ranunculus asiaticus / персискиот Buttercup / Чај се Зголеми декоративни свила цвеќиња
Материјали : свила , пластични
Големина на : t тој вкупна должина е околу 38cm, Едно парче 1 цвет глави и 1bud, цвет главата е околу 6 см во дијаметар, на пупка е за 2cm во дијаметар .
100% висок симулација вештачки чај се зголеми , препорачливо !!!
Тука нашата цена е за 1 lot = 10 парчиња, не се вклучуваат вазна.
Ве Молиме Имајте Во Предвид :
1. Ако треба мешани бои, ве молиме да ни остават порака за бои што сакате . ако не ,ние ќе ги испрати по случаен избор . Ви благодариме!
2. Мери со рака,тоа може да се 1-2cm разлика.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Превозот Услови 1. Ве молиме бидете сигурни дека ќе имаат напиша полно име / целосната адреса / правилниот пост код и телефонски Бр. ако треба да се промени за испорака на информации,pls ни каже како е можно поскоро. 2. Кина пост воздух mail и Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус : нормално трае од 15 - 60 работни денови на светот. e-Пакет : 10-25 дена . Експрес : 5-10 дена.(ЕМС 10 -20 дена) 3. Купувачот има одговорност за плаќање на царина,повеќе даночни прашања,pls контактирајте го вашиот земјата на царинските или продавачот. 4. Ако не се примени парцели во нормално време,pls контактирајте со нас за проверка.но, не е отворен спор без контакт. Ви благодариме за вашиот љубезно разбирање и трпение. Наплата & Се Враќа & Испраќање 1. Ако има било какви проблеми со нашиот производ,можете да побарате враќање или враќање во 7days по примањето на предметите. ве молиме контактирајте со нашата служба за корисници пред да се враќаат или отворање спор против нас. 2. Сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба,или ќе одбие да направи реконструкција. купувачот е одговорен за сите трошоци настануваат во процесот на враќање. 3. Ако примите оштетени или погрешно стоки,pls ни испрати пакет и производ слика за нас веднаш, тогаш ние ќе ја или враќање на вас. Повратни информации Доколку вашиот задоволни нашите производи,ве молиме да ни даде на сите пет-ѕвезда повратни информации.за било какви прашања pls контактирајте со нас веднаш. Имаат убав ден, ви благодариме.

За производот

Број На Модел На:
ДД-FP032-33-1
Бренд Име:
ЧАБИ ДЕТЕ
Повод:
Нова Година
Стил:
Цвет
Точка име :
висок симулација вештачки чај трендафил цвеќе
Големина:
Приближно во висина 38cm
Материјал:
резолуцијата свила цвеќиња и пластични пол
Употреба:
дома декорација,приказ декорација,други
Тип:
Декоративни Цвеќиња & Венци, Чај Се Зголеми

Избор на клиент