Преносни 6v 3.5 w 580-600mA Соларен Панел Приклучок за USB Полнач за Батеријата Висока Ефикасност За iPhone 4 и 4s 5 6 Телефон Mp3 Mp4 Подлога Таблета

Преносни 6v 3.5 w 580-600mA Соларен Панел Приклучок за USB Полнач за Батеријата Висока Ефикасност За iPhone 4 и 4s 5 6 Телефон

Достапно за нарачка
DEN 584.16
Достапност:


Преносни 6v 3. Ви благодариме. Ние веруваме дека нашата комуникација ќе се реши проблемот за вас.уникатна технологија го прави компонента убава силен ветер отпор, инсталација е погодно 5. Ние ќе одиме преку нашата повратни информации датотека во редовна период, и ќе остави позитивни повратни информации за сите наши вид клиенти. Ве молиме контактирајте со нас пред превозот секој предмети назад. Обичај, даноци и данок на додадена вредност не се вклучени во точка цена и превозот надомест. Оперативен напон : 6 V Моќ : 3. Ве молиме да бидете трпеливи! Ви благодариме! Политика на враќање ќе даде целосна наплата доколку ставката што сте ја примиле е различна од опис. Слика Покажуваат : Како да го користите : Превозот Однос Нашиот Објект се бесплатен превозот во САД, ЕУ, Азија итн. Ние одговори на пораки понеделник-петок за време на редовните деловни часа, а повеќето пораки се одговори во рок од 1-2 дена. Обично ние испрати стока од Кина Пост Воздух Mail за бесплатен превозот, за 7-25days може да пристигне на вашата адреса. Ве молиме не остави никакви негативни или неутрални повратни информации или да се отвори било која расправа за Aliexpress без комуникација, ви благодарам. со цел листата или испратете e-mail до вас.извонреден ефект на слаба светлина 3.5 w 580-600m A Соларен Панел Приклучок за USB Полнач за Батеријата Висока Ефикасност За i Phone 4 и 4s 5 6 Телефон Mp3 Mp4 Подлога Таблета
Можеби Како Што Се :
Промоција!!! Кликнете на следните производи, што може да се види намалена цена!!
Карактеристики : 1.висок конверзија цена, висока ефикасност излез 2. Поради разликата на временската зона меѓу Кина и вашата локација, понекогаш одговори на вашата порака ќе биде одложен со 6-10 часа.уникатна технологија за да се избегне акумулација на вода во рамките замрзнување и деформација Опис : Погоден за : дигитални производи бесплатно, телефон MP3 MP4 PDA Таблета, USB Медија.5 W Работа : сегашната 580-600m A Излез : USB 2. Ако сте среќни со набавките тука, 5 ѕвезди оценка позитиви ќе биде прифатена. Испраќачот трошоците за превозот не се врати, и врати превозот цена треба да се плати во вашата страна. Кога ќе се направи ред, ве молиме изберете превозот начин кој сакате на нашата веб продавница. Ние ќе забележите следење Бр. Ако ви треба брза испорака DHL,UPS-от,ТНТ,FEDEX,EMS, иако тие не се слободни, но можат да уживаат во многу добар попуст. И се надевам дека секој нашите клиенти ќе уживаат во нивниот шопинг од мојот Aliexpress продавница. Враќање на средствата ќе бидат дадени по што доби назад објект квалитет парична казна. Се надевам дека секој клиенти може да ја напушти 5 ѕвезди оценка позитивни повратни информации, ви благодариме! Услуги на клиентите, Бидејќи вашето задоволство е наша цел. И ако имате било какви прашања во врска со која било трансакција, ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате пред да ја напушти која и повратните информации. Ви благодариме за вашиот разгледа нас.0 Нето Тежина : околу 100 g Size : 165 * 135 * 2 мм Пакет : 1 x Соларен Панел за USB Соларна Батерија Полнач answer : ___________________________ Note : Ние не нудиме продажба на мало пакување,но ние ќе се пакувам и пред да се испраќаат надвор.рударски висина се скршени светлина со висок квалитет зајакнато стакло 4. Знаете какви било негативни или неутрални или спор ќе му наштети на двете страни, и нема да дозволиме проблем навистина да се реши. Повратни информации, Ние сме вид и искрен продавачите. И тоа нема да ве изневерам. Ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт.

За производот

Брзо полнење:
No
Тип:
Aux,USB
Бренд Име:
WHOLEHEARTEDLY
Употреба:
MP3 / MP4 Плеер
Број На Модел На:
JUM001746
Интелигентни Полнење:
No
Батеријата Број:
Соларен Панел за USB Соларна Батерија Полнач
екран:
No
Пакет:
No
Име:
Соларен Панел за USB Соларна Батерија Полнач

Избор на клиент