( 1000 компјутери/многу ) Метрички М5 x 15mm Најлон Филипс Рамна Глава Countersunk CSK Завртка.

( 1000 компјутери/многу ) Метрички М5 x 15mm Најлон Филипс Рамна Глава Countersunk CSK Завртка.

Достапно за нарачка
DEN 2352.00
Достапност:


Метрички М5 x 15mm Најлон Филипс Рамна Глава Countersunk CSK Завртка.
Количина : многу од 1 000 парчиња.
Материјали : Најлон.
100% нов , Ro HS согласност.
***********************************************************
Превозот :
1. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
2. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
Политика На Враќање :
Ако објектот е дефектен, ве молиме контактирајте со нас во рок од 30 дена, може да избор пари назад или предмет на размена.
Контакт со нас на :
За било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт. поради временската зона разлики, ние не може веднаш да ти одговорам, но ние и ветуваме да ти одговорам во рок од 24 часа.

За производот

Глава Стил:
Станот
DIY Материјали:
Електрични
Пакет:
1000Pcs & Над
Материјал:
Најлон
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
SCW-F/M5x15-1000
Вози Стил:
Филипс
Завртка Тип:
.

Избор на клиент