графит биполарно плоча за горивни ќелии (прилагоди според цртеж)

графит биполарно плоча за горивни ќелии (прилагоди според цртеж)

Достапно за нарачка
DEN 20736.00
Достапност:


Графит биполарно плоча за горивни ќелии (прилагоди според цртеж)
Answer : ___________________________ Note : ова е Прилагодено производи, ве молиме да ги проверите цртање внимателно, ние не прифаќаме никакви враќање на стоката или наплата.
И ви треба да се прошири на обработка на време да 20days кога ќе го поставите цел.
Тоа е супер материјал за горивни ќелии производство ,ние сме професионални производителот, се извезува тоа да се Германија, Франција, Кореја, Јапонија, САД, Белгија,итн.
Спецификација
Големина : како по цртање
Материјал : графит
Боја : црна
Пакетот вклучува
100 Xgraphite биполарно плоча
Ако ви треба други мерки ,ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.
Слики :
Како по подолу цртање за да се произведе :
Подолу се сликите се само за ваша референца, а не на реалните предмети :

За производот

is_customized:
Yes
Тип:
Други
Број На Модел На:
BJ-
Име:
графит биполарно плоча за горивни ќелии
Материјал:
висока чистота графит
Големина:
кориснички
испорака:
од express
Услуга Живот:
Повеќе
Снабдување Тип:
производител

Избор на клиент