QiAN SiMAi Prestigio MultiPhone PAP4044 ДУО 4044 1500mah Висок Квалитет Замена Li-ion Батерија бесплатен превозот + Песна Кодот

QiAN SiMAi Prestigio MultiPhone PAP4044 ДУО 4044 1500mah Висок Квалитет Замена Li-ion Батерија бесплатен превозот + Песна Кодот

Достапно за нарачка
DEN 227.52
Достапност:


Добредојдовте на нашата продавница!
Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам !!!
- Ве молиме пополнете во примачот име и презиме поради новата политика на руската обичаи,
Било nondelivery нема да биде одговорен доколку клиентот не обезбедува доволно информации кога прави нарачка
Ние брод на Aliexpress адреса на само,ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса точно.
Нарачки ќе брод од страна на поштата регистрирани воздухопловната со следење на број.
Опис На Производот :
Број на модел : PAP4044 ДУО Напон : 3.7 V Капацитет : 1500m Ah Одговара машина : За Prestigio Multi Phone PAP4044 ДУО 4044 Пакет се вклучуваат : 1 x Prestigio Multi Phone PAP4044 ДУО 4044 Батеријата Испорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3-5 дена откако вашата уплата е завршен ве Молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки. Се враќа : Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба. Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите. Гаранција & Одржување : Ние нудиме 1-месец слободна замена. Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. Ние исто така, обезбеди 12-месечно бесплатно одржување. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. Ако било кој дел е потребно да се замени, купувачот, исто така треба да се плати за трошоците на делови за да биде заменет. Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас. Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО. Повратни информации : Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

За производот

Број На Модел На:
pap4044 дуо
Бренд Име:
Qian simai
Квалитетот сертификација:
MSDS,CE
Оригинал или Не:
Компатибилен
Капацитетот на батеријата(mAh):
1301mAh-1800mAh
Компатибилен Бренд:
Cubot
Број На Модел На:
Prestigio MultiPhone PAP4044 ДУО 4044
is_customized:
Yes
Капацитетот На Батеријата:
1001mAh-1600mAh
Квалитетот сертификација:
CCC

Избор на клиент