Adesivo Де Parede Винил Ѕид Налепници Mandala Јога Om, Медитација Симбол Ѕид Decals дома декор Уметност Позадина Декоративни Слики
Новак - 20 %

Adesivo Де Parede Винил Ѕид Налепници Mandala Јога Om, Медитација Симбол Ѕид Decals дома декор Уметност Позадина Декоративни

Достапно за нарачка
DEN 911.52
DEN 729.00
Достапност:


Опис На Производот
Adesivo Де Parede Винил Ѕид Налепници Mandala Јога Om, Медитација Симбол Ѕид Decals дома декор Уметност Decals Дневна Соба Позадина Декоративни Слики 7 Pices во Комбинација Позадина
ОПИС
Материјал : Не-toxi,еколошки ПВЦ
Стандардната боја : Црна,Бела,Црвена,Сива
Заврши големина : 19cm*133cm
ако ви треба друга боја ,можете да изберете една од боја шема , или ние ќе ги испратите по случаен избор
Тежина : Околу 100g/pc
Пакување : една opp вреќа
ФУНКЦИЈА
Chalkboard labels винил decals се најдобар начин за организирање на вашиот дом, кујна, канцеларија, свадба и повеќе .
Оваа винил decal може да се примени на пластика, стакло итн.
Направен од висок квалитет на мат винил, брзо и лесно да се применат на било каква мазна и чиста површина.
Оваа decals се водоотпорни, се препорачува да се мијат со рака.

За производот

Класификација:
За Ѕид
Стил:
Американски Стил
Материјал:
Хартија
Спецификација:
Single-piece Package
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Сценарија:
Ѕид
Тема:
Шема
Број На Модел На:
356
Бренд Име:
DIYWS

Избор на клиент