Брод Бензински Генератор Flameout Прекинувач,16A 250VAC 20A 125VAC Генератор Рокер Flamout Switch ,Престанете да го Вклучите Генератор Дел
Новак - 28 %

Брод Бензински Генератор Flameout Прекинувач,16A 250VAC 20A 125VAC Генератор Рокер Flamout Switch ,Престанете да го Вклучите

Достапно за нарачка
DEN 288.00
DEN 207.00
Достапност:


Како професионална снабдувач на Генератор AVR во Кина, Higo™ е се фокусира на обезбедување комплетна палета на генератори делови , вклучувајќи : Алтернатор AVR , Јапонија Генератор AVR , Дизел Генератор AVR , Бензински Генератор AVR , Алтернатор Делови , Дигитални Генератор Делови , Дизел Генератор Делови , Бензински Генератор Делови , Бензин синџир видов делови , имаме соработка со неколку генераторот произведува делови од Чонгкинг, Jiangsu, Fujian, Шангај, Жеџијанг итн.
Ние нудиме висок квалитет и евтини цена ХОНДА Генератор Делови , SAWAFUJI Генератор Делови, ELEMAX Генератор Делови , ЈАМАХА Генератор Делови , Робин Генератор Делови , KIPOR Генератор Делови , KAMA Генератор Делови , Yanmar Генератор Делови , LIFAN Генератор Делови , ZONGSHEN Генератор Делови , LONCIN Генератор Делови . Како што 168 F 170 F 173 F 188 F 190 F EF2600 EF6600 EY20 EY28 178 F 186 F Генератор Делови широко ги продава над 50 земји.
Брод Flameout Switch За Бензински Генератор
Рокер Flamout Switch За Бензински Генератор
Roat Престане Да Се Префрлате За Бензински Генератор
Одговара за 152 F 154 F 168 F 188 F 190 F EF2600 EF6600 Генератор и така натаму Ние снабдување со Најдобар Квалитет AVR За нашите клиенти.
Ние снабдување со Најдобар Квалитет Генератор Делови За нашите клиенти.
Најдобри Генератор Делови од Кина,Генератор Делови Решение Од YAMADA
Најдобри Генератор AVR од Кина ,Генератор AVR Решение Од YAMADA Ако сакате да се купи повеќе квантитет Генератор AVR,ве Молиме контактирајте со нас со trademanager и да ви даде повеќе попуст. Treanager : cn1000748810 ******************************************************************************************
Екстра Плаќање :
Ние ќе брод вашата објект во рок од 3-5 работни дена по вашата исплата . Ако постои било увозни давачки или даноци,тоа е на купувачот одговорност.
Превозот :
Превозот со ЕМС(Кина Express),UPS, TNT, DHL,Fedex,треба 3-5 работни дена. Ако имате било какви проблеми или е потребна,plz не двоумете се да ме контактирате.Ние ќе одговориме на вашите рок од 24 часа.
Гаранција & Политика На Враќање :
1 година гаранција е понуден за овој производ.Ако производот функционираат под правилна употреба на прирачникот во рамките на гарантниот период, ве молиме контактирајте со нас за да се добие превозот инструкции и го испрати назад во вашиот трошоците за превозот.
7 дена евалуација и истражување зема поставени по добивањето на вашиот врати објектот.Сосема нов замена единица ќе бидат испратени до вас во нашата трошоците за превозот, ако таа ги исполнува нашите гаранција барања.

За производот

is_customized:
Yes
Број На Модел На:
2KW 5KW 152F 168F 188F
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Марка Име:
YAMADA,USK

Избор на клиент